Flaş sözler! 'Futbolu bırakıyorum'

Flaş sözler Futbolu bırakıyorum

Trabzonspor' da bir süre önce kadro dışı bırakıldıktan sonra geçtiğimiz gün sözleşmesi feshedilen Onur Recep Kıvrak, başka takımda oynamayacağını, futbolu bırakmaya karar verdiğini söyledi

Haberin Devamı

Yerel Karadeniz Gazetesi’nden Osman Başkır’a konuşan Onur’un çarpıcı açıklamaları şöyle: “Hakkımda yalan yanlış şeyler yazıldı. Eğer ben paracı olsam ve hakkım olanda ısrarcı olsaydım serbest kalacaktım. Paramı da çatır çatır alacaktım. Trabzonspor’a transfer yasağı gelecek, belki de 2 yıl transfer yapamayacaktı.”

Benim için bu iş bitti

Bana ödeyecek paraları yoktu ama sırf Trabzonspor zor durumda kalmasın diye her şeyi sineye çektim ve bana önerdikleri şartları kabul ettim. Burada 12 yılım geçti. 6 yıl kaptanlık yaptım. Artık bir daha bu şehre dönmemek üzere İzmir’e gidiyorum. “Trol hesaplarla sosyal medyadan üzerime saldırıldı ancak Trabzonspor’a olan sevdam yüzünden bunların hepsini önemsemeyip bir kenara attım. Çok yıpratıldım.”

Ailem de aynı kararda

Tesislerde rahmetli Dozer Cemil’in bir sözü asılı. Diyor ki, ‘Ben Trabzonspor’un takım kaptanıyım. Gerekirse futbolu bırakırım ama başka bir takımın kaptanının arkasında sahaya çıkmam.’ Bu söz benim düsturumdur. Artık benim için bu iş bitti. Futbolu bırakıyorum. Ailemin de kararı bu yönde. Herkes hakkını helal etsin.”

Haberin Devamı

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!

 

Harden yıldızlaştı, Houston rahat kazandı...

James Harden Denver'ı da perişan etti!NBA'de son haftaların en formda oyuncusu James Harden, takımı Houston Rockets'ın sahasında Denver Nuggest'ı 125-113 yendiği maça da damga vurdu. Süper yıldız maçı 32 sayı, 5 ribaunt ve 14 asistle tamamladı.
Haberle ilgili daha fazlası: