Fenerbahçeli taraftar minareden 'Bize her yer Trabzon' diye bağırdı

Fenerbahçeli taraftar minareden Bize her yer Trabzon diye bağırdı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde ailesiyle birlikte kız istemeye giden koyu Fenerbahçe taraftarı Hasan Sağlam (22), müstakbel kayınpederi Cengiz Baltacı’dan "Trabzonsporlu olmayana kız vermem" yanıtı alınca minareye çıkıp "Bundan sonra Trabzonsporluyum, bize her yer Trabzon" diye bağırdı.

Haberin Devamı

İnegöl’de ekmek fırınında çalışan Hasan Sağlam, aile büyükleriyle birlikte Fatma Baltacı'yı ailesinden istemek için evlerine gitti.

Koyu Trabzonspor taraftarı olan Baltacı'nın babası Cengiz Baltacı, damat adayına "Trabzonsporlu olmayana kız vermem" dedi. Cengiz Baltacı, Sağlam'a minareye çıkarak "Ben Trabzonsporluyum" diye bağırırsa kızını verebileceğini belirtti.

Bordo-mavi formayı sırtına geçirip Alanyurt Mahallesi'ndeki Yunus Emre Camisi’nin minaresine çıkan Hasan Sağlam, "Ben Hasan Sağlam, bugüne kadar Fenerbahçeli idim, bundan sonra Trabzonsporluyum, bize her yer Trabzon" diye bağırdı.

O anları da bir arkadaşı, cep telefonuyla kayda aldı. Sağlam, arkadaşının çektiği görüntüleri Cengiz Baltacı'ya gönderdi.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı iken artık Trabzonspor'u tutmaya başladığını belirten Sağlam, "Ben çok koyu bir Fenerbahçeliyim. Müstakbel kayınpederim benim Fenerbahçeli olduğumu öğrenince bu duruma tepki gösterdi. Bana ‘Minareye çıkıp Trabzonsporluyum diye bağırmazsan kızımı vermem' dedi. Minareye çıktım bağırdım. Videoyu da kayınpederime gönderdim. Sevgi, takımdan daha önemlidir. Bundan sonra Trabzonsporluyum" dedi.

Hasan Sağlam, şimdi kayınpederinden gelecek yanıtı bekliyor.

Haberin Devamı

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!

Haberle ilgili daha fazlası: