GeriFutbol Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geçmiş olsun mesajı! Pozitif vakalar sonrası...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geçmiş olsun mesajı! Pozitif vakalar sonrası...

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geçmiş olsun mesajı! Pozitif vakalar sonrası...
Abone Olgoogle-news

Erzurumspor'dan gelen 11 pozitif vaka haberi sonrası Beşiktaş da 8 kişide koronavirüs tespit edildiği açıkladı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebinin de testinin pozitif olduğu duyuruldu. Siyah beyazlılara ilk geçmiş olsun mesajı Fenerbahçe'den geldi.

Beşiktaş'ta 13 Mayıs günü futbolcular, teknik ekip ve tesis çalışanlarına yapılan testlerde 8 kişide koronavirüs tespit edildiği açıklandı.

Siyah beyazlıların paylaşımı sonrası Fenerbahçe'den geçmiş olsun mesajı geldi. Sarı lacivertli kulüp, "Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve tesis çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Beşiktaş." şeklinde bir açıklama yaptı.

BEŞİKTAŞ'A GELEN DİĞER GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

MKE Ankaragücü Kulübü, 8 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıklayan Beşiktaş için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Başkent temsilcisinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Geçmiş olsun Beşiktaş. Koronavirüs testi pozitif çıkan 8 kişiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyoruz." denildi.

Galatasaray: Beşiktaş JK'de koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Sayın Ahmet Nur Çebi ve kulüp çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını temenni ediyoruz.

Kulüpler Birliği: Beşiktaş JK Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'nin Covid 19 test sonucunun pozitif çıktığı haberlerini üzüntüyle öğrendik. Sayın Çebi'ye geçmiş olsun dileklerimizle birlikte acil şifalar diliyoruz. Zor günleri birlikte atlatacağız, #BirlikteBasaracagiz!

Gençlerbirliği Kulübü, 8 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıklayan Beşiktaş için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Başkent kulübünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, testi pozitif çıkan 8 kişinin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." denildi.

Trabzonspor'dan da Beşiktaş'a şu mesaj paylaşıldı

Sevgili Beşiktaş camiası; Yapılan COVID-19 testleri sonucunda sekiz kişide pozitif vakaya rastlandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'nin Kovid-19 testinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisinin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum."

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF): Yapılan kontrollerde Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcu, teknik heyet, tesis çalışanlarına ve Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

TFF'den Ahmet Nur Çebi mesajı: "Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'ye acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Sayın Çebi ve Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Anadolu Efes: "Anadolu Efes Spor Kulübü ailesi olarak Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'nin Kovid-19 testinin pozitif çıktığını büyük üzüntüyle öğrendik. Sayın Çebi başta olmak üzere Kovid-19 ile mücadele eden tüm Beşiktaşlı dostlarımıza ve vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz."

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi'nin corona virüsü testi pozitif çıktı

TBF'den Beşiktaş için şu mesaj paylaşıldı

Beşiktaş Futbol Takımı'nda futbolcular, teknik ekip ve tesis çalışanlarına yapılan Covid-19 testinde sekiz kişinin sonuçlarının pozitif çıktığını üzülerek öğrendik. Beşiktaş Kulübü'ne ve Covid-19 testleri pozitif çıkan personele içtenlikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

BB Erzurumspor: İkinci kez yapılan Covid-19 testi neticesinde sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilen Beşiktaş Kulübü’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Tedavilerinin tamamlanarak en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

Sivasspor: Beşiktaş'ın Kovid-19 testi pozitif çıkan futbolcuları, teknik heyeti ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Beşiktaş

Gaziantep FK: Beşiktaş Kulübüne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede güzel haberler almayı umut ediyoruz.

Antalyaspor: "Beşiktaş'ta teknik heyet, futbolcu ve çalışanlara yapılan Kovid-19 testleri sonucunda 8 pozitif vaka tespit edilmesi nedeniyle 'geçmiş olsun' dileklerimizi iletir, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz

Fenerbahçeden Beşiktaşa geçmiş olsun mesajı Pozitif vakalar sonrası...

Misli.com'da Bundesliga keyfi CANLI BAHİS ve CANLI YAYINLA cumartesi başlıyor!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle