GeriFutbol Fenerbahçe'de istifa iddiası! Emre Belözoğlu'ndan Ali Koç'a: İsterseniz bırakayım...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe'de istifa iddiası! Emre Belözoğlu'ndan Ali Koç'a: İsterseniz bırakayım...

Fenerbahçe'de istifa iddiası! Emre Belözoğlu'ndan Ali Koç'a: İsterseniz bırakayım...

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu'nun, sarı lacivertli camiada kendisi hakkında söylenen, "Neden Samandıra'ya gidiyor? Neden teknik heyete karışıyor?" şeklindeki sözlere bozulduğu ve Başkan Ali Koç'a "İsterseniz bırakayım" mesajını ilettiği iddia edildi.

Süper Lig'in 29. haftasında bugün Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

İttifak Holding Konyaspor önünde bu akşam mutlak 3 puan arayacak olan Fenerbahçe'de saha dışında Emre Belözoğlu konusunda ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Sarı-Lacivertli ekipte kötü gidişin ardından sportif direktör Emre Belözoğlu'nun görevinden ayrıldığı ileri sürüldü. Ancak bu iddia, kulübün resmi Twitter hesabından Emre Belözoğlu'nun fotoğrafı ile paylaşılan "Sonuna kadar Fenerbahçe" mesajıyla yalanlanmış oldu.,

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; tüm bunlara rağmen Emre Belözoğlu'nun camiada kendisi hakkında söylenen, "Neden Samandıra'ya gidiyor? Neden teknik heyete karışıyor?" şeklindeki sözlere bozuldu ve Başkan Ali Koç'a "İsterseniz bırakayım" mesajını iletti.

Ancak Emre Belözoğlu'nun bu mesajı başkan Ali Koç tarafından kabul görmedi. Emre Belözoğlu'nun, teknik heyetin işine karışmadığı, sadece haftada bir kez teknik direktör Erol Bulut ile gidişatı konuştuğu ifade edildi.

 

Fenerbahçede istifa iddiası Emre Belözoğlundan Ali Koça: İsterseniz bırakayım...

250 TL'ye varan "Hoş geldin bonusu" sadece Misli.com'da! Hemen üye ol...

False