GeriFutbol Faruk Süren: "Böyle bir olay görülmedi"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Faruk Süren: "Böyle bir olay görülmedi"

Faruk Süren: "Böyle bir olay görülmedi"

Galatasaray’ın efsanevi başkanlarından Faruk Süren, yönetimin Eşref Hamamcıoğlu’nun istifasını istemesine, “Böyle bir olay daha önce hiç görülmemiştir” dedi.

Galatasaray'ın unutulmaz başkanlarından Faruk Süren'den özel açıklamalar. Süren, yönetimin Eşref Hamamcıoğlu'nun istifasını istemesini eleştirerek, "Yanlış ve tatsız bir durum. Yönetim kurulunun Divan Kurulu seçim tüzüğünü belirlemiş. Yasal sınırlar belli. Böylesine tatsız bir olay bugüne kadar görülmemiştir. G.Saray hem temsil hem de icrai yönetim prensipleri açısından zor bir dönem geçiriyor. Meşruiyet tartışmaları var. Olay mahkemeye intikal etmiş. Yönetimi Genel Kurul ibra etmedi. Kasım ayının 2. çarşambası Divan'a herkesi bekliyoruz" dedi.

KAVGA GİDEREK BÜYÜYOR

Galatasaray Yönetimi'nin Eşref Hamamcıoğlu'nu istifaya davet etmesinin ardından gerginlik arttı. 2 taraf kozlarını 13 Kasım'da yapılacak olan Divan Kurulu toplantısına çevirdi.

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, geçtiğimiz hafta bu konuşmayı yapmıştı...

Divan Başkanı'ndan Galatasaray yönetime sert uyarılar!Galatasaray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, bugünkü toplantıda sert açıklamalar yaptı. Yönetim kuruluna hep birlikte destek olmaya hazır olduklarını belirten Hamamcıoğlu, "Onların da bu desteğe açık olması gerekir. Burası Galatasaray Spor Kulübü’nün divan kuruludur, başka kulübün değil" dedi.
False