GeriFutbol Ersin Düzen'in olay Sergen Yalçın anısı: Duyduklarıma inanamadım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ersin Düzen'in olay Sergen Yalçın anısı: Duyduklarıma inanamadım

Ersin Düzen'in olay Sergen Yalçın anısı: Duyduklarıma inanamadım
Abone Olgoogle-news

TRT Spor programcısı ve yorumcusu Ersin Düzen, 'Orta Çizgi' canlı yayınında Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile birlikte program yaptığı dönemdeki bir anısını anlattı.

İşte Ersin Düzen'in o anısı...

"Hiç unutmuyorum, bir Trabzonspor-Beşiktaş maçı, maçın hakemi de Kuddusi Müftüoğlu. Ama öyle kararlar var ki, maç bitti ve maç bittikten sonra da hem Trabzonspor hem de Beşiktaş veryansın ediyor. Acayip tartışmalı kararlar var. Maç bitti ve ben de Sergen Yalçın'ın maçı izlediğini zannediyorum. Programın açılışını yaptım. Açılışı yaptım, kısa konuşacağım, reklama gideceğim. Hakem de maça damga vurduğu için Sergen Yalçın'ın da 'Hakemin mahvettiği, darmadağın ettiği maçı geride bıraktık. Reklamdan sonra çok söyleyeceğim şey var' demesini bekliyordum. 'Sergen Yalçın, reklama gitmeden söyleyeceğiniz bir şey var mı?’ dedim. 'Ne söyleyeyim ki son derece iyi bir maç geride kaldı' dedi.

"MAÇI İZLERKEN UYUYAKALMIŞ"
Ben de açmaya çalışıyorum; 'Hem Trabzonspor hem Beşiktaş'ın hakemle ilgili çok eleştirileri vardı' dedim. "Ben hakemlik bir şey görmedim. Son derece iyi bir maç yönetti" dedi. Ben de 'Peki, özet görüntüler geldiğinde pozisyon üzerinden bakarız' dedim. Reklama gittik ve reklama gider gitmez 'Baba, sen maçı izledin mi?' dedim. "Yok ya Ersin, maçı izlerken uyuyakalmışım. Ne oldu maçta?" dedi. 'Hakem maçın canına okudu' dedim. "Yapma ya" dedi. "Duyduklarıma inanamadım, sen nasıl böyle şeyler söylersin? Dalga geçiyorsun zannettim' dedim. 'Yapma ya, pozisyonlarda anlatırız' dedi."

Ersin Düzenin olay Sergen Yalçın anısı: Duyduklarıma inanamadım

İlk 100 TL'lik iddaa oyununa 10 TL hediye Misli.com'da, katılmak için buraya tıklayın!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle