GeriFutbol Club Brugge, Galatasaray maçına hazır
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Club Brugge, Galatasaray maçına hazır

Club Brugge, Galatasaray maçına hazır

Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. maçında yarın Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Club Brugge, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. maçında yarın akşam 20.55'de Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Belçika temsilcisi Club Brugge, bu mücadelenin hazırlıklarına Türk Telekom Stadı'nda yaptığı antrenmanla tamamladı. Teknik Direktör Philippe Clement yönetiminde yapılan antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık gerçekleşti. İdman öncesinde Clement, futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Düz koşuyla başlayan çalışma, kondisyon idmanıyla devam etti. Club Brugge, antrenmanın basına kapalı bölümünde ise, Galatasaray maçının taktiği üzerinde çalıştı.

Mechele: "Bizim için çok önemli bir maç"Belçikalı futbolcu Brandon Mechele gruptan 2. çıkma ihtimalleri olduğuna değinerek, "Bizim için çok önemli bir maç. Şu anda grupta üçüncü sıradayız. İkinci bitirme şansımız olabilir. Bu nedenle karşılaşmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunun için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
False