GeriFutbol Beşiktaş'ta Sergen Yalçın: "Unutmayın lider biziz ve şampiyon olacağız"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın: "Unutmayın lider biziz ve şampiyon olacağız"

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın: "Unutmayın lider biziz ve şampiyon olacağız"

Karagümrük maçı sonrası soyunma odasına Sergen Yalçın’ın şu sözleri damga vurdu. Beşiktaş Teknik Direktörü, şampiyonlukta avantajın kendilerinde olduğunu vurgularken “Bu yarışı bu noktaya kadar biz getirdik ve yine noktayı koymak da bizim elimizde. İzmir’de bu işi bitereceğiz” sözleriyle oyuncularını teselli etti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın art arda yaşanan puan ve oyuncu kayıplarına rağmen ligin bitimine 1 maç kala takımının motivasyonunu yukarıda tutmaya çalışıyor. Galatasaray derbisinin ardından sahasında Karagümrük’e de yenilen siyah beyazlılarda, 48 yaşındaki teknik adamın mücadele sonrasında soyunma odasında yaptığı konuşmada özellikle liderlik vurgusu yaptığı öğrenildi.

ONLAR BiZi TAKiP EDiYOR

Yalçın yaşanan kayıplara rağmen halen ligin zirvesinde bulunduklarını hatırlatırken, “Bu yarışı bu noktaya kadar biz getirdik ve yine noktayı koymak da bizim elimizde. Hem de neredeyse hemen hemen her maçta bir oyuncumuzu kaybetmemize rağmen bunu başardık. Üst üste 2 maçımızdan kaybettik ve artık hata yapma lüksümüz yok. Önümüzde sadece bir 90 dakika var. Biz rakibimizi değil, onlar bizi takip ediyor. Unutmayın lider olan biziz ve şampiyon da biz olacağız” dedi.

Beşiktaşta Sergen Yalçın: Unutmayın lider biziz ve şampiyon olacağız

100 TL oyna, 100 TL kazan! Yeni üyelere özel, hemen Misli.com'a üye ol...

False