Berke Özer ve Barış Alıcı'nın Fenerbahçe'ye maliyeti

Berke Özer ve Barış Alıcının Fenerbahçeye maliyeti

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Berke Özer ve Barış Alıcı'nın maliyetleri belli oldu.

Haberin Devamı

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, katıldığı özel bir radyo programında Fenerbahçe'ye transfer olan kaleci Berke Özer ve sağ kanat Barış için toplam 4 milyon Euro'luk bir anlaşma yaptıklarını açıkladı.

Başkan Özkan, iki futbolcunun başka bir kulübü transferinden yüzde 25 pay almak istediklerini ancak Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un talebi sonrası bu oranı yüzde 20'ye düşürdüklerini dile getirdi.

KAMPA KATILDILAR

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Berke Özer ile Barış Alıcı, bugün İsviçre'nin Lozan kentine gelerek kampa dahil oldular.

Genç kaleci Berke Özer ve genç milli takım oyuncusu Barış Alıcı, antrenman sonrasında teknik direktör Phillip Cocu, teknik heyet ve futbolcularla da tanıştılar.

Volkan Demirel'den genç kaleci Berke Özer yorumu...

Volkan Demirel: Berk de kendimi görüyorumİsviçre kampının ilk antrenmanını gerçekleştiren Fenerbahçe'de kaleci Volkan Demirel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertlilerde 16 yıldır forma giyen ve sözleşme yenileyen tecrübeli kaleci, "Benim için de öncelik hep Fenerbahçe'dir. Bu nedenle de yeniden sözleşme imzaladık. Vücudum elverdiği sürece Fenerbahçe formasını giymek istiyorum" dedi. Fenerbahçe'nin, Altınordu'dan takıma kattığı 18 yaşındaki Berke Özer hakkında da yorumlarda bulundu. Demirel, "Berke'de kendimi görüyorum. İnşallah Fenerbahçe'ye uzun yıllar hizmet edecek. Ben onun yaşındayken top tutmayı bilmiyordum" şeklinde konuştu.

En popüler Dünya Kupası bahislerini incelemek için buraya tıklayın!

Haberle ilgili daha fazlası: