GeriSpor Arena beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri nelerdir? beIN Sports Haber frekans ayarları nasıl yapılır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri nelerdir? beIN Sports Haber frekans ayarları nasıl yapılır?

beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri nelerdir? beIN Sports Haber frekans ayarları nasıl yapılır?

beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri birçok izleyici tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Sporla ilgilenen izleyiciler tarafından takip edilen beIN Sports kanalının Haber kanalı olan versiyonu uyduda yayınlanmaya başladı. beIN Sports Haber kanalı Süper Lig maç özetleri ve basketbola dair her şeyi haznesinde bulunduracak. Peki, beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri nelerdir? beIN Sports Haber frekans ayarları nasıl yapılır?

beIN Sports Haber yayın hayatına merhaba dedi. Bu yeni spor kanalında Süper Lig maçlarının özetleri ve basketbol maçları da yer alacak. Test yayının tamamlanmasıyla birlikte yayına başlayan kanal ilk gününde Fenerbahçe ve Anadolu Efes arasında oynanan Euroleague karşılaşmasını canlı olarak yayınlandı. Peki beIN Sports Haber kanalı frekans bilgileri nelerdir?.. beIN Sports Haber hangi kanalda?

Süper Lig'in yayıncısı Digiturk, bir spor kanalı daha açtı. Maç özetleri ve özel yayınlar şifresiz bir şekilde izlenebilecek.
beIN Medya Grup bünyesinde yayın yapan Digiturk platformundaki spor kanallarına bir yenisi eklendi. Hem de bu kanal, Türksat uydusundan şifresiz bir şekilde izlenebilecek. Kurum, yeni spor haber kanalı beIN Sports Haber'in yayınlarına kendi platformu üzerinde başlamıştı.

Kanal, 25 Ekim saat 19:00'dan itibaren Türksat aracılığıyla şifresiz yayın yapıyor olacak. Kanalda maç özetleri, son dakika gelişmeleri ve özel yayınlar izleyiciyle buluşturulacak.

beIN Sports Haber'in frekans bilgileri şöyle:

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/3
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

Frekans ayarları nasıl yapılır?

TV 8,5 HD spor kanalını izleyebilmek için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekiyor. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa, uydu cihazınızın kurulum menüsünden 'Frekans Ekle' (Bazı cihazlarda 'Transponder Ekle', 'Manuel Kanal Arama' veya benzeri olabilir) menüsünü açın. 'Uydu Adı' kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12379 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '30000' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir. Bu değerleri seçtikten sonra aramayı başlatabilirsiniz.

beIN Sports Haber, Digiturk'te kaçıncı kanalda?

beIN Sports Haber, Digiturk'te 83. kanaldan izlenebiliyor.

Digiturk'lü olmayanlar da izleyebilecek
Türkiye ve dünyadan spordaki en güncel olayları, son dakika haberleri sporseverlerle ile buluşturacak beIN SPORTS HABER’i Digiturk üyesi olmayanlar da izleyebilecekler. beIN SPORTS HABER Digiturk’te 83 No’lu kanalda yer alırken, Türksat ve Eutelsat uydularından şifresiz yayın yapacak.

 

False