GeriSpor Bein Sports Haber Digitürk'te kaçıncı kanalda yer alıyor? İşte Bein Sports Haber frekans bilgileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bein Sports Haber Digitürk'te kaçıncı kanalda yer alıyor? İşte Bein Sports Haber frekans bilgileri

Bein Sports Haber Digitürk'te kaçıncı kanalda yer alıyor? İşte Bein Sports Haber frekans bilgileri

Bein Sports Haber frekans ayarları, futbolseverler tarafından sık sık araştırma konusu oluyor. Bein Sports’da bazı mücadeleler ücretsiz izlenebiliyor. beIN Sports Haber kanalını izleyebilmek için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekiyor. Peki, Bein sports frekans ayarları nasıl yapılır? İşte,Bein Sports Haber frekans bilgileri

beIN Sports, futbolseverleri heyecanlandıracak karşılaşmaları ekrana getirmeye devam ediyor. Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve birçok yayın platformunda yerini alan Bein Sports , Türksat frekans bilgileri ile uydulara da eklenebiliyor. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa, uydu cihazınızın kurulum menüsünden 'Frekans Ekle' (Bazı cihazlarda 'Transponder Ekle', 'Manuel Kanal Arama' veya benzeri olabilir) menüsünü açın. 'Uydu Adı' kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12379 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '30000' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir. Bu değerleri seçtikten sonra aramayı başlatabilirsiniz.

beIN Sports Haber frekans bilgileri

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/3

Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

beIN Sports Haber Digiturk ve Kablo Tv'de kaçıncı kanal?

beIN Sports Haber, Digiturk'te 83. kanaldan izlenebiliyor. beIN Sports Haber, Kablo TV platformu 223. kanaldan da izlenebiliyor.

 

False