Altay'da corona virüs salgınına yönelik sıkıyönetim

Altayda corona virüs salgınına yönelik sıkıyönetim

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'da futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeline yapılan koronavirüs testlerinin sonuçları geçen hafta negatif çıkarken, yönetim lige hazırlık sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için tedbiri elden bırakmıyor.

Haberin Devamı

Salgının ilk gününden bu yana kulüp olarak tüm önlemleri aldıklarını vurgulayan sportif direktör Murat Uluç, "Tesislerimizde gerekli dezenfekte çalışmaları yapılmıştı. Halen dezenfekte çalışmaları sürüyor. Takımımız, teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak'ın belirlemiş olduğu program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Herhangi bir olumsuz sürecin yaşanmaması için tüm tedbirleri aldık" dedi.

'Beşiktaş 3-4 yıl üst üste şampiyon olabilirdi ama...'Beşiktaş ve A Milli Takım'ın eski savunma oyuncusu İbrahim Toraman, Spor Arena'nın Instagram canlı yayınında Uğur Yapıcı'nın konuğu oldu ve çarpıcı yorumlarda bulundu

"ÇALIŞANLARIMIZ TESİSTE MASKEYLE GEZİYOR"
Murat Uluç, "Futbolcularımız iki sahada 4'er kişilik gruplar halinde çalışıyor. Aynı anda sahada toplam 8 oyuncumuz yer alıyor. İdman programını bitiren oyuncularımız tesislerdeki soyunma odası ve yemekhaneyi kullanmadan hemen tesislerimizden ayrılıyor. Sonrasındaki grup idman yapmak için tesislere geliyor. Kulüp çalışanlarımız da tesislerde maske ile geziyor. Bu olumsuz süreci hiçbir sıkıntı yaşamadan atlamak istiyoruz. Liglere ara verilmeden önce iyi bir çıkış yakalamıştık. Sezon başında koymuş olduğumuz Süper Lig hedefinden hiçbir sapmamız yok. Sezon sonunda Altay'ı layık olduğu yere taşıyacağız" diye konuştu.

Altayda corona virüs salgınına yönelik sıkıyönetim

Haberin Devamı

Süper Piyango biletinizi almak için hemen buraya tıklayın!

Haberle ilgili daha fazlası: