GeriFutbol Adebayor'dan bağış tepkisi: Ülkeye corona virüsü ben getirmedim, bağış yapmıyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adebayor'dan bağış tepkisi: Ülkeye corona virüsü ben getirmedim, bağış yapmıyorum

Emmanuel Adebayor, corona virüsü salgını sebebiyle meslektaşlarının aksine herhangi bir yardımda bulunmayacağını açıkladı.

Spor Arena Dış Haberler | Paraguay ekiplerinden Olympia forması giyen Emmanuel Adebayor, corona virüsü salgını sebebiyle durma noktasına gelen futbol endüstrisine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Meslektaşlarının aksine salgın sebebiyle maaşında kesinti yapılmasını kabul etmeyeceğini ve herhangi bir bağışta bulunmayacağını ifade eden tecrübeli golcü, "Ülkeye koronavirüsü ben getirmedim, bağış yapmıyorum" dedi.

Adebayor ayrıca kendisini Samuel Eto'o, Dider Drogba ve Sadio Mane gibi Afrikalı futbolcuların salgında ülkelerine yaptıkları bağışları örnek göstererek kendisini eleştirenlere de cevap verdi.

Emmanuel Adebayor'un açıklamaları şu şekilde:

Beni Eto'o ve Drogba'yla kıyaslayıp, neden şimdiye dek bir yardım vakfı kurmadığımı ya da neden bağış yapmadığımı soranlar için üzgünüm. Ama ne yazık ki ben onlar değilim. Ben Emmanuel Sheyi Adebayor'um ve her zaman istediğimi yapacağım. Ne istiyorsam onu yiyor, ne yapmak istiyorsam onu yapıyorum. Togo'da, bağış yapmadığım için beni eleştiren insanlar olacak. Bazıları ülkeye virüsü benim getirdiğimi düşünüyor. Bu çok talihsizce ama bu ülke böyle işte.

Adebayordan bağış tepkisi: Ülkeye corona virüsü ben getirmedim, bağış yapmıyorum

Belarus Ligi’ne Özel Canlı İddaa kaybına %10’a varan iade Misli.com'da, katılmak için buraya tıklayın!

False