Acun Ilıcalı, Jose Mourinho ile görüşmesini anlattı! Aziz Yıldırım'a yanıt...

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Haziran 08, 2024 12:36

Fenerbahçe'de Ali Koç'un listesinde yer alan Acun Ilıcalı, kongrede açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Fenerbahçe'nin olağan seçimli genel kurul toplantısında Ali Koç'un listesinde yer alan Acun Ilıcalı, kürsüde açıklamalar yaptı.

İşte Acun Ilıcalı'nın sözleri;

Çok güzel bir takımın taraftarlarıyız. Bence birlik olduğumuzda yıkamayacağımız duvar yok. Genç yaşta çok zor şeyler yaşadım, anne ve babamı genç yaşta kaybettim. Ondan sonra hayata tutunurken hep iyi şeyler düşündüm, Allah da bana hep daha fazlasını verdi. Kendi kariyerimde yaşamadığım mutluluk kalmadı. Bu dönemde beni en mutlu eden şeylerden biri Fenerbahçemiz'in başarısı oldu, iyi ki Fenerbahçeliyiz.

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Gördüğüm tablo, başkanımız Ali Koç'u takdir etmemi gerektiriyor. Onun geldiği Fenerbahçe'de 600 milyon euro borç, maaşlar ödenmiyor... Geldiğim Fenerbahçe'de ise kadrosu güçlü, 1 mağlubiyetle geçen bir sezon, adaletin olmadığı bir sezon, hep beraber burada buluşup bütün Türkiye'ye bu mesajı verdiğimiz bir sezon oldu. Şimdi sıra geldi şampiyonluğa...

Haberin Devamı

GELECEĞE BAKMAMIZ LAZIM

Sevgili Mario Branco, hocamız, ben ve başkanımız güçlü Fenerbahçe, Avrupa şampiyonluğunu hedefleyen Fenerbahçe için kolları sıvamış durumdayız. Geleceğe bakmamız lazım, birlik olmamız lazım, çamur atmamamız lazım. Yarın öbür gün bu stadı Türkiye'nin en güzel atmosferine çevirelim, sizden rica ediyorum.

AZİZ YILDIRIM AÇIKLAMASI

Göreve davet edildikten sonra hakkımda atılmadık çamur kalmadı. İnsanlar demediğini bırakmadı, önemli değil. Sayın Aziz Yıldırım'ın hakkımdaki suçlamaları çok üzücü. Yıllarca dostluğumuz vardı, programıma konuk oldu, onu zor durumdayken hapiste ziyaret ettim, evine defalarca gittim. Amacım Fenerbahçeli, diğer başkan adayımıza destek olmaktı. Fenerbahçeliyim, başkan kimse onu destekliyorum. Bunun üzerine sayın Aziz Yıldırım bana çok ağır şeyler söyledi. Ben onlara cevap vermek istemiyorum, kendisini mahkemeye verdim zaten. Adalet gerekli cevabı verecek. İnsanın namusuna şerefine iftira atmak, seçim kazanmaktan önemli olmamalı. Bir seçimi kazanmak için her yol mübah mı? Biz Fenerbahçeli değil miyiz? Biz kahrolalım, Aziz Yıldırım başkan olsun!

Haberin Devamı

Acun Ilıcalı, Jose Mourinho ile görüşmesini anlattı Aziz Yıldırıma yanıt...

JOSE MOURINHO BENİ ARADI

Jose Mourinho, Aziz Yıldırım’ın yaptığı suçlamaları duymadı mı sanıyorsunuz? Mourinho dün bizzat beni aradı ve bu söylenenler doğru mu diye sordu. Ben de 'evet' dedim. Son derece üzüldü, kırıldı ve şaşkın. 'Bana neden iftira atıyorlar?' dedi. Mourinho'ya bile çamur atmayı becerdiniz bravo size. Yarın Mourinho’nun yüzüne nasıl bakacaksınız? ‘Açıktan komisyon aldı.’ diyorsunuz… Mourinho beni aradı, ‘Bana neden çamur atılıyor, anlamadım.’ dedi.

KÜRSÜDE TEZAHÜRAT

Acun Ilıcalı sonra olarak "Birbirimize değil rakiplerimize korku salalım. Biz en büyüğüz" dedi ve "Fenerbahçe sen çok yaşa" diyerek tezahürata başladı.

BAKMADAN GEÇME!