Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Son moda limonlu su

Sosyetik hanımlar arasındaki son trend limonlu suyla zayıflamak...

Zaten bir deri bir kemik olan isimler bile modaya uymak adına olsa gerek, gece gündüz ellerinden limonlu su bardağını düşürmüyor! Bu duruma en iyi örnekse Begüm Şen. Hiç ihtiyacı olmamasına rağmen, Adnan Şen’in eşi Begüm Hanım da Bodrum Hello’s 13’te Serdar Ortaç’ı dinlemeye gittiği akşam, limonlu sudan başka bir şey içmeyerek dikkatleri üzerinde topladı.

Yaz günü hekim duyarlılığı

Estetisyen Aslı Berker, şu sıralar Bodrum’da tatilde. Mustafa Sandal’la başlayıp Mert Çiller’le devam eden aşk trafiği ne yazık ki son 5 aydır durulmuş görünen Berker, İstanbul’da aynı sitede oturduğu arkadaşı Hande Oğuz’la birlikte, annesi Şükran Berker’in Göltürkbükü’ndeki evinde kalıyor. Ship a Hoy’un beach’inde güneşlenmeyi tercih eden estetisyen, sık sık da Hande Oğuz’un sırtına koruyucu krem sürerken görülüyor. Aslı Berker’in iskelede verdiği cesur pozlarsa, diğer tatilcilerin aklını başından almakta...

Yıllara meydan okuyor

Yeşilçam’ın emektarlarından Meral Konrad, yıllara meydan okuyor. Uzun zamandır herhangi bir projede yer almasa da gece hayatında ve açılış davetlerinde görünerek kendini unutturmamayı başaran oyuncu, geçen haftasonu Reina’daydı. Gecenin sonunda evinin yolunu her zamanki gibi tek başına tuttu.

Hep yalnız

Dina Topbaş Bodrum’dan İstanbul’a döndü geçtiğimiz hafta. Döner dönmez de Ortaköy Anjelique Bar’da dostlarıyla buluşup eğlendi. Bağış rekortmeni Semiha Şakir’in torunu olan Dina Hanım, gecenin bitiminde ise evine yalnız döndü.

Bodrum’un en ‘şen’ çifti

Ali Şen’in küçük oğlu Metin Şen, eşi Aslı Hanım’la Serdar Ortaç’ı dinledi geçtiğimiz hafta. Bodrum, Hello’s 13’te sahneye çıkan Ortaç’ı Kenan Doğulu’ya tercih ettiklerini belirten Şenler, gece boyunca pür neşeydiler. Metin Şen şarkılara eşlik etti, eşi Aslı Hanım da ona gayet güzel ayak uydurdu.

Kuzenini ağırladı

Gülin-Akın Öngör çiftinin Yalıkavak’taki muhteşem villarından misafir eksik olmuyor. Öngör çiftinin oğlu Yavuz ise geçtiğimiz hafta kuzeni Burçak Akıman’ı ağırladı evlerinde. Eşi Sinan Akıman’ı İstanbul’da bırakan Burçak Hanım, kuzeni Yavuz’la Havana Beach’te deniz ve güneşin tadını çıkardı. Geceleri ise evde kalmayı tercih etti, popüler mekanlarda neredeyse hiç görünmedi.

Hiç boş kalmadı

İsmail Boyner, bence bu senenin en şanslı bekarlarından! Boyner, Göltürkbükü’nde People Beach ile Maki Otel arasındaki evi sezonluk kiralayarak akıllıca bir iş yapmış görünüyor. Kendisine ait iskelesi olan eve gelen giden eksik olmuyor, İsmail Bey hiç yalnız kalmıyor. Eşi Zeynep Aslan’dan boşanan Boyner’in özel iskelesi de güzellerle dolup taşıyor hemen her gün.

Dürüstler tatilde

Ali-Arzu Dürüst çifti de Bodrum’un cazibesine kapılanlardan. Çift sezonu geçtiğimiz hafta açtı ve Bodrum’daki evlerine yerleşti. Hemen ardından da kendilerini Göltürkbükü sahillerine attı. Zodyak botla gezen, iskelelerdeki dostlarla ayaküstü sohbetler eden Dürüstler, ağustos sonuna kadar İstanbul’a dönmeyeceklermiş.

Korkunun faydası yok

Melda Kamhi, sevgilisi Sinan Kosif’le Bodrum tatilini sürdürüyor. Sevgililer Yalıkavak’taki evlerinden Göltürkbükü’ne ise jet-ski ile geliyorlar. Sinan Kosif jet-ski kullanmakta hayli usta. Açık denize bile korkmadan çıkıyor. Melda Kamhi ise her ne kadar korksa da sevgilisine güvenmekten vazgeçmiyor ve deniz turlarında onu hiç yalnız bırakmıyor.

Satış yap arabayı kap

Dream Card’ı satışa sunan Yabancı Sermayeli Postel Uluslararası Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Iwan Postel, bir gün içinde en çok satışı yapan satıcının evine son model yeni bir otomobille döneceğini, ayrıca üç hafta içinde en çok satış yapan 3 satıcının da son model yeni BMW Compact otomobil sahibi olcağını belirtti. Firma, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği tanıtım gecesinde de dünyaca ünlü futbolcular Roberto Carlos ile Clarence Sheedorf’u ağırlayacak.

İki kardeş, iki tarz

Cemiyet hayatının iki ünlü ismi Sezai, Nur Taşkent kardeşler, geçen hafta Bodrum’a gitti... İkili birkaç gün içinde Havana Beach’teki akşamüsü partilerinin değişmez isimleri haline geldi. Nur Taşkent kırmızı bantlı Puma ayakkabıları ve kırmızı kayışlı saatiyle trendi yakalamışken, yaşam tarzı ve giyim kuşamıyla tipik bir İngiliz’i andıran Sezai Taşkent’se beyaz şort ve tişört’ünün altına giydiği kısa beyaz Convers’leriyle havasından ödün vermemişti.

Eniştesiyle izledi

Sezen Aksu’nun sevgilisi Önder Fırat ile kuzeni Ahmet Demiral, sanatçının Rumeli Hisarı’ndaki konserini birlikte izledi. Aksu’yu en ön sıradan hayranlıkla izleyen ikilinin çok iyi anlaştıkları görülürken, Demiral’ın müstakbel eniştesiyle sohbetinin konusu tabii ki iş dünyasıydı. Sezen Aksu’ya gelince, o da binlerce hayranının yanı sıra çok sevdiği iki erkeğin karşısında şarkılarını okumaktan dolayı mutlu oldu.

Minik Serçe fanatiği

Şirin-Neşet Yalçın çifti geçtiğimiz hafta Rumeli Hisarı Konserleri’nde sahne alan Sezen Aksu’yu izledi. Söylenenlere göre Yalçınlar, Aksu’nun en sıkı fanatiklerindenmiş. Bugüne kadar çıkardığı bütün albümleri evlerinde varmış ve sık sık onun şarkıları çalınırmış. Sanatçının konserlerini de bu yüzden ellerinden geldiğince kaçırmıyorlarmış. Çiftin çocukları da Sezen Aksu şarkıları dinleyerek büyüyormuş.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI