GeriFutbol "Sıkıntılar paylaşılamıyor"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Sıkıntılar paylaşılamıyor"

"Sıkıntılar paylaşılamıyor"
refid:23065696 ilişkili resim dosyası

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, "Bursaspor'un sıkıntıları var. Bunları Başkan İbrahim Yazıcı paylaşamıyor. Ben çıkıp bunları tek tek söyleyeceğim" dedi.

Şankaya, kulübün Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Divan Kurulunun, 19 Nisan'da toplanacağını bildirdi. Toplantıya, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik başta olmak üzere Bursa'ya her anlamda yön veren kişilerin davet edildiğini belirten Şankaya, kulübün ciddi sıkıntılarla boğuştuğunu savundu.

Şankaya, Bursaspor'un geleceğinin tam anlamıyla tartışılmadığını öne sürerek, şöyle konuştu:

"Bursaspor'un sıkıntıları var. Bunları Başkan İbrahim Yazıcı paylaşamıyor. Ben çıkıp bunları tek tek söyleyeceğim. Bugüne kadar bu kadar geniş katılımlı bir Divan Kurulu toplanmamıştı. Devlet büyüklerimizin katılımı önemli. Onlara, Bursaspor'un sıkıntılarını aktaracağız. Her zaman söylüyoruz; 'Başka Bursaspor yok' diye. Şimdi destek zamanı. Daha önce çıkan haberlerde de denildiği gibi bu divan, başka divan olacak. Hem devlet büyüklerimizden hem de Divan Kurulu üyelerimizden 19 Nisan'da yapılacak toplantımıza katılımlarını bekliyorum."

Bursasporlu futbolcular "imza günü" etkinliğine katıldı

 Bursasporlu futbolcular Anton Ferdinand, Maurice Edu, Şener Özbayraklı ve İbrahim Öztürk, bir alışveriş merkezinde düzenlenen "imza günü" etkinliğinde taraftarlarla bir araya geldi. Futbolcular, alışveriş merkezinde bulunan mağazalardan birinde gerçekleştirilen etkinlikte, taraftarların yanlarında getirdiği forma ve diğer ürünleri imzalayıp onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Takım Kaptanı İbrahim Öztürk, etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, Avea firmasınca Bursaspor için başlatılan projenin çok önemli olduğunu söyledi.

Taraftarlardan, Bursasporcell projesine sahip çıkmalarını isteyen Öztürk, "Onlar konuştukça kulübümüz de kazanacak" dedi. Medical Park Antalyaspor ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmanın zor geçeceğini dile getiren Öztürk, iki takımın da kazanmak için mücadele edeceğini bildirdi. Öztürk, galibiyet serisini sürdürmek ve Avrupa kupalarına katılmak için mutlaka maçı kazanmak istediklerini anlatarak, çalışmalara bu hedef doğrultusunda devam ettiklerini sözlerine ekledi.
False