"Sezona iddialı başlamak istiyoruz"

Sezona iddialı başlamak istiyoruz

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Yücel İldiz, her takım gibi kendilerinin de sezona iddialı başlamak istediklerini söyledi.

İldiz, yaptığı açıklamada, bütün takımların olduğu gibi kendilerinin de çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini anlattı. İldiz, hazırlıkların yanı sıra takımın eksiklerinin giderilmesi konusunda da çalışma yapıldığını belirterek, "Transfer konusunda 4 eksiğimiz kaldı. Hücum hattına 2 ve savunma hattına 2 oyuncu alacağız. Bunları da ikinci etap kamp çalışmasına yetiştirmek istiyoruz. Bu yönde hem bizim hem de yönetici arkadaşların yoğun çalışmaları devam ediyor" diye konuştu.

Hazırlık maçı yapmaya başladıklarını anlatan İldiz, "Balıkesirspor ile bir hazırlık maçı yaptık, 1-0 kazandık. Bu tür hazırlık maçlarında skorların hiç önemi yok. Gözlemlerimiz önemliydi, buna baktık. Doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Tabii ki daha çift kale bile yapmadan bir müsabaka oynadık. Mücadele anlamında iyi bir müsabakaydı. Oyuncularımızı görme imkanımız oldu ve her geçen gün eksiklerimizi tamamlayarak lige hazırlanacağız" şeklinde konuştu.

"Çok zorlu bir sezon geçecek" diyen İldiz, sözlerini şöyle tamamladı:

"Hakikaten enteresan bir lig oldu. 4 takımın düşeceği, 3 takımın çıkacağı bir lig oldu. Bir de ilk altı mücadelesi var. Bu anlamda her takımın kendine göre hedefi var. Süper Lig'e hemen çıkabilme adına takımlar, çok ciddi
transfer yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Ligin kendi içinde çok iddialı transfer yapan takımlar var. Adana Demirspor olarak bi zde elimizden geldiğince, imkanlarımız doğrultusunda transferler yapmaya çalışıyoruz.

Her takım sezona iddialı başlar, biz de iddialı başlamak istiyoruz."
Haberle ilgili daha fazlası: