GeriSeyahat Yeni yıl ayrıcalığı bu otellerde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Yeni yıl ayrıcalığı bu otellerde

Yeni yıl ayrıcalığı bu otellerde

Divan İstanbul, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı programıyla İstanbul'da yeni yıla keyifli bir ‘merhaba’ demek isteyenleri bir araya getiriyor. İstanbul'da bu yıl da misafirleri için çok özel bir yılbaşı programı ve avantajlı konaklama paketleri hazırladı.

Otelin lokantası, konuklarını benzersiz lezzetlerden oluşan yılbaşı gala yemeğiyle karşılıyor. Leziz reçeteleriyle hazırlanarak oluşturulmuş yılbaşı menüsüne DJ eşlik ediyor. Yeni yıla keyifli bir ‘merhaba’ demek ve bu geceyi hafızalardan silinmeyecek bir anıya dönüştürmek isteyenler için yılbaşı gecesi kişi başı fiyatı 450 TL. Yılbaşı gecesini konaklayarak geçirmek isteyen misafirler için de özel bir konaklama paketi sunuyor.  Oda kahvaltı konaklama ve lokanta’da gerçekleşecek gala yemeğinin de dahil olduğu paketin tek kişilik fiyatı 255 Euro, çift kişilik konaklama fiyatı ise 385 Euro.

Orkestra eşliğinde yeni yıl yemeği

Yeni yıla İstanbul’da girmeyi planlayanları, Divan İstanbul Asia büyüleyici yılbaşı atmosferi ile karşılıyor. Balo salonunda Tayla Koray orkestrası eşliğinde leziz menüden oluşan yılbaşı gala yemeği misafirlerini bekliyor.

Yeni yıl ayrıcalığı bu otellerde

Yeni yıl alternatifleri

Divan Suites İstanbul G-Plus ise farklı yeni yıl paketleriyle misafirlerine alternatifler sunuyor. Yeni yıl gecesini DJ eşliğinde özel gala yemeği ve konaklama olarak değerlendirmek isteyenler için doğru adres. Konaklama tercih etmeyen misafirleri de unutmayan otelde sadece DJ performansı eşliğinde yeni yıl gala yemeği tercih edenler için ise kişi başı fiyatı KDV dahil 199 TL.

İstanbul’un en keyifli şehir oteli Divan İstanbul City, misafirlerine yılbaşı gecesine özel paketler sunuyor. Otelde yılbaşı gala yemeğinin de dahil olduğu, geç kahvaltı imkanı veya isteğe göre odaya kahvaltı servisi sunan konaklama paketinin çift kişilik fiyatı KDV dahil 349 TL iken konaklamasız yeni yıl gala yemeğinin fiyatı ise 169 TL. Bunun yanı sıra bu otelde yeni yılı karşılayacak olan misafirleri çok özel bir yılbaşı menüsü bekliyor.

Yurtiçi ve yurtdışında ayrıcalık

Yeni yılı İstanbul dışında kutlamak isteyenleri de unutmayan otel zinciri, yurtiçi ve yurtdışında bulunan otellerinde de misafirlerine farklı yeni yıl programları ve konaklama paketleri sunuyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle