GeriSpor Sessiz terapi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sessiz terapi

Kazanılan maçlardan sonra bile futbolcularının yaptıkları hatalara büyük tepki gösteren ve ilk idmanda hesabını soran İmparator, bu kez sessiz kaldı. Terim'in bu uygulaması futbolcular üzerinde olumlu etki bıraktı.

ŞAŞIRDILAR

Barcelona yenilgisinin yarattığı üzüntü tüm sarı kırmızılı camiada devam ederken, teknik direktör Fatih Terim, yeni bir uygulama ile herkesi şaşırttı. Kazanılan maçlardan sonra bile futbolcularının bir hatasına büyük tepki gösteren ve ilk idmanda hesabını soran Terim, bu kez sessiz davranışı ile dikkatleri çekti.

YANSITMADI

Barcelona maçından sonra futbolcularını sürpriz bir kararla Florya'da kampa alan Terim, teknik heyetteki arkadaşları ile bir durum değerlendirmesi yapıp, maç kasedini defalarca izledi. Kasetten çıkan sonuçları geceyi tesislerde dinlenerek geçiren futbolcularına hiçbir şekilde yansıtmadı.

NOTLAR ALDI

Bugünkü İstanbulspor ve salı günü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Club Brugge karşılaşması için ‘‘sessiz bir terapi’’ uygulayan Terim, futbolcularını Barcelona yenilgisinin uzağında tutmaya çalışıyor. Ama bu arada teknik heyetle birlikte sürekli Barcelona maçı kasetlerini izleyip, notlar alıyor.

OLUMLU ETKİ

Fatih Terim, dün akşam yapılan idman sonrası, futbolcularını toplayarak İstabulspor ile oynayacakları maçın değerlendirmesini yaparken, yine Barcelona maçına hiç değinmedi. Terim'in bu yeni uygulaması futbolcularını şaşırtırken, üzerlerinde olumlu etkiler yaptığı da gözlendi.
False