GeriFutbol Seba: Beni kulübümden kopardılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seba: Beni kulübümden kopardılar

Seba: Beni kulübümden kopardılar
refid:21918950 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Siyah beyazlı takıma 16 yıl başkanlık yapan Süleyman Seba, “Beşiktaş’tan ayrılmak zorunda kaldım” dedi.

BEŞİKTAŞ Onursal Başkanı Süleyman Seba, siyah beyazlı takımdan ayrılmak zorunda kaldığını söyledi. Radyospor’a konuşan Efsane Başkan, Beşiktaş’taki 16 yıllık görevinde başarılı olup olmadığını siyah beyazlı camiaya bıraktığını belirterek, “Ama kalben bir şeyler yaptığımız düşüncesindeyim. Aldığımızda neydi bıraktığımızda neydi? Ona bakmak lazım” dedi.

Beşiktaş’ı üzmesinler

BUNDAN sonra Beşiktaş’ın güzel günler görmesi temennisinde bulunan Süleyman Seba şunları söyledi: “Kulübümüzün bazı tatsızlıkları dolayısı ile çok üzüntülerimiz oldu ama onlarında hepsini yuttuk, oturduk. Her geçen sene veya her geçen gün bambaşka şeyler getiriyor, hiç ümit etmediğiniz şeyler geliyor karşınıza.. Allah kolaylık versin diyorum, yalnız Beşiktaş’ı üzmesinler.”

DEMiRÖREN TEPKiSi

YILDIRIM Demirören’in ismini duymak istemediğini belirten siyah beyazlı kulübün efsanesi, “Ona bir şey söylemek iste-miyorum. O konuda yorum yapmayacağım kesinlikle. Sadece Beşiktaş’ın kişiliği ile oynamayı ben kendime yakıştıramıyorum. Beşiktaş, Beşiktaş’tır”  diye konuştu.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle