GeriFutbol Schumacher'in son durumu açıklandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Schumacher'in son durumu açıklandı!

Schumacher'in son durumu açıklandı!

Alman Bunte dergisi, 2 yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından bitkisel hayata giren Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in, artık terapistlerin yardımıyla birkaç adım atabildiğini ve kolunu kaldırabildiği iddiasında bulundu. Efsane pilotun menajeri Sabine Kehm bu haber üzerine bir açıklama yaptı ve iddiaları yalanladı.

2013 yılının Aralık ayında Fransız Alpleri'nde geçirdiği kayak kazası sonucu komaya giren efsanevi Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in sağlık durumu konusunda ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı.

Haftalık Alman dergisi Bunte, tedavisine İsviçre'deki evinde devam edilen Schumacher'in artık yürüyebilecek hale geldiğini yazdı. Dergi, Schumacher'in yakınlarını kaynak gösterdiği haberinde, ünlü pilotun terapistler yardımıyla birkaç adım attığını ve kolunu kaldırdığı iddiasında da bulundu.

KEHM: BUNLAR SORUMSUZLUK!
Michael Schumacher'in menajeri Sabine Kehm, bu haber üzerine aylar süren sessizliğini bozup açıklama yapmak zorunda kaldı.

Schumacher'in artık terapistlerin yardımıyla yürüdüğü ve kolunu kaldırdığı iddiasını yalanlayan Kehm, "Bunlar sorumsuzluk. Schumacher'in sağlık durumuyla ilgili insanların boş yere umutlanmasına neden oluyorlar" dedi. 

False