GeriSpor Savaşçı Fener
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı Fener

Rehavetin başarılı bir takım için en büyük sorun olduğunu söyleyen Löw, ‘‘G.Birliği maçını unutun. Artık Adanaspor maçı var. Ve sakın rehavete kapılmayın, rakibi gözünüzde küçük görmeyin’’ dedi.

Henüz işin başındayız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Löw, Adanaspor maçı öncesinde futbolcularını uyararak, ‘‘Rehavete kapılmayın. G.Birliği maçını unutun. Henüz işin başındayız. Rakibi kesinlikle küçümsemeyin’’ dedi. Löw, Göteborg maçı öncesinde bu maçı mutlaka kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Kadroyu bozabilir

Rakibe göre taktik uygulamayı düşünen Alman çalıştırıcı, bu hafta forvette büyük olasılıkla yine Baliç- Moldovan ikilisine şans tanıyacak. Ancak sürpriz yapıp kadroyu bozabilir ve Boliç'i ilk onbire alabilir. Sergio kulübede oturacak ve maçın akışına göre oyuna alınacak.

Sergio isteksiz

Sergio'nun isteksizliğini her fırsatta dile getiren Löw, Brezilyalı futbolcuyla özel olarak görüşerek, ‘‘Seni daha iyi görmek istiyorum. Almanya kampında istekli ve arzuluydun. Geniş bir kadromuz var. Forma giyebilmen için daha çok çalışman gerekiyor’’ diye konuştu.

Dikkat

Alman teknik adamın en büyük sıkıntısı tam kadro ile çalışamadan Adana'ya gidilecek olması. Rakibin güçlü bir kadrosu olduğunu hatırlatan Löw, ‘‘İlk iki maçını aynı sonuçla kaybeden Adanaspor evinde oynayacak. Dikkatli olmalıyız. İyi futbol ve galibiyet istiyorum!’’ dedi.


False