GeriSpor Samba harekatı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samba harekatı

Siyah-beyazlı takımın menajeri Sinan Engin, iki hafta sonra gideceği Brezilya'da F.Bahçe'nin de listesinde yer alan Washington'u izleyecek. Daha sonra Arjantin'e geçip, Ortega'nın transferi için girişimlerde bulunacak...

İKİ HAFTA SONRA

Beşiktaş, transfer çalışmalarına şimdiden başlarken, rotayı Güney Amerika'ya çevirdi. Başkan Serdar Bilgili, ikinci başkan Hüsnü Güreli ve asbaşkan Yıldırım Demirören'le biraraya gelip, transfer stratejilerini belirleyen menajer Sinan Engin, iki hafta sonra Güney Amerika turuna çıkacak.

ÖNCE WASHİNGTON

Daum'un oluşturduğu ‘Scout’ (oyuncu tarayıcı) sistemiyle transferleri gerçekleştirecek olan Beşiktaş'ta ilk hedef Brezilyalı futbolcular olacak. Sinan Engin, bir yıldır yakın takibe alınan Sambacıları gördükten sonra F.Bahçe'nin de listesinde yer alan golcü Washington'la temasa geçecek.

ORTEGA ATAĞI

Talat Üzüm'ün tavsiye ettiği oyuncuları menajer Orhan Cingözoğlu ile izleyecek olan Sinan Engin, daha sonra Arjantin'e geçecek. Engin, burada dünyaca ünlü orta saha oyuncusu Ariel Ortega'nın bonservisi için yöneticileriyle masaya oturacak.

OKOCHA VE ÜMİT

Asbaşkan Yıldırım Demirören, PSG'de forma giyen Okocha ile örüştükten sonra İtalya'ya geçecek, Demirören'in Milan Kulübü İkinci Başkanı Galliani ile Ümit Davala konusunda pazarlık yapacağı öğrenildi.
False