Rijkaard: Önemli bir 3 puan

Turkcell Süper Lig'in 4. hafta kapanış maçında Galatasaray'ın deplasmanda Ankaraspor'u 2-0 mağlup ettiği maçın ardından teknik direktör Frank Rijkaard açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

İlk yarıdan memnun olmadığını ifade eden Hollandalı teknik adam, "Özellikle baktığımız zaman beklediğimiz bir ilk yarı geçmedi. İkinci yarı biraz daha iyiydik diyebilirim. O yüzden değişiklik yapmak zorunda kaldık ve iyi bir galibiyet aldık. Memnunum." dedi.

Alınan 3 puandan memnun olduğunu dile getiren Rijkaard şöyle devam etti: "Baktığımız zaman biraz oyun disiplininden uzaklaştık ve rakibe alan verdik. Dolayısıyla Ankaraspor çok şans yakaladı fakat çok önemli bir 3 puan aldık. 3 Puanı bize değişiklikler getirdi. Ama ilk yarıyı unutmamak lazım. İlk yarıda kötü oynadık."

Tecrübeli teknik adam, Elano'nun performansıyla ilgili ise "Elano takımın bir parçasıydı. İlk yarı elinden geleni yaptı." dedi ve devam etti: "Genel olarak takım iyi bir performans sergilemedi. Avrupa Ligi'ndeki grup çok iyi bir grup. Çok çalışmamız lazım."

Haberle ilgili daha fazlası: