Reklam yıldızı oldu

TV8’de yayınlanan “Bir Fikrin mi Var” adlı yarışmada jüri üyeliği yapan Ali Şen, ekranı sevmiş olsa gerek bu kez reklam yıldızı olarak kamera karşısına geçti.

Haberin Devamı

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından olan Şen, Garanti Bankası hizmeti ‘enpara.com’un reklam filminde rol aldı. Reklamda Şafak Sezer’le rol alan Şen, performansıyla 40 yıllık oyunculara taş çıkartıyor.

Boğaz’da plaj eğlencesi

İstanbul yaz eğlencesinin en popüler adreslerinden Sortie, pazar günleri düzenleyeceği Sortie Beach adlı partilerle eğlenceyi geceden gündüze taşıyor. Sortie’nin işletmecisi Özgür Aras, DJ setinin başına geçip arşivindeki 90’lara ait en güzel Türkçe şarkıları çalacak.

2. Yalıkavak-Türkbükü savaşı başlıyor

Tatilcilerin gözde adresi Bodrum yaza hazırlanıyor. Görünen o ki geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yalıkavak-Türkbükü savaşı yaşanacak.
Türkübükü’ndeki Maça Kızı’nı Doğuş Grubu aldı. Mavi Otel’in işletmeciliğini üstlenen Emre Ergani burada Biber’i açacak. Nişantaşı’nın meşhur gece kulübü Sess ile İstanbul’un meşhur balıkçılarından Arnavutköy Balıkçısı da Türkbükü’nde açılıyor.

Haberin Devamı

Variller yandı eğlence başladı

Artık Bodrum’un simge adreslerinden olan ve işletmeciliğini Cemal Yarar’ın yaptığı Türkbükü’ndeki Ship a Hoy, yaz sezonunu açtı. Eğlence DJ Metin Cansaray’ın müzikleri eşliğinde sabaha kadar sürerken, Bodrum’daki şiddetli rüzgar ve fırtına, Ship A Hoy’un simgesi olan yelken direğinin kırılmasına sebep oldu.

Yalıkavak’ta inşaat sürüyor

Mübariz Mansimov’un sahibi olduğu Yalıkavak Marina’nın işletmesini bu yıl Doğuş Grubu aldı. Billionaire, Cipraine’nin olduğu Yalıkavak Marina’da bu yaz Nusret, Kitchenette, Mezzaluna da hizmet verecek. İnşaatın hâlâ devam ettiği Yalıkavak Marina’da Umut Özkanca’nın içinde 13 adet bungalov evlerin olacağı Loft Beach ile Yunan Adası’ndaki meşhur Manos Balıkçısı da açılacak.

Tatlı mucize

Bebek’teki Happily Ever After, “Canderel Green ile Yaza Merhaba” dedi. Ayşe Kucuroğlu’nun ev sahipliği yaptığı ve Happily Ever After’ın menüsündeki lezzetlerin tadıldığı davette “tatlı mucize” adı verilen Stevia bitkisinin yapraklarından elde edilen bitkisel tatlandırıcı Canderel Green de tanıtıldı.

 

Yazarın Tüm Yazıları