Reis var kral yok

Güncelleme Tarihi:

Reis var kral yok
Oluşturulma Tarihi: Nisan 04, 2015 23:10

Hamzaoğlu, sakatlığı geçse de Burak’ı Karabük maçında yedek soyunduracak, Semih’i ise riske atmamak için maç kadrosuna almayacak. İyileşenlerden sadece Sabri ilk 11’de başlayacak.

Haberin Devamı

GALATASARAY’da merak edilen Sabri Sarıoğlu, Burak Yılmaz ve Semih Kaya’nın durumları netleşti. Sabri, Kardemir Karabük karşısında ilk 11’deki yerini alacak ancak Burak yedek çıkacak.

Semih ise önümüzdeki kritik maçlar da düşünülerek hiç riske edilmeyecek. Burak’ın devre arasındaki sakatlığının nüksetmediği, milli maçta sol adalesinde yaşadığı ağrı nedeniyle tedavi olduğu öğrenildi.

Kral, fedakârlığa hazır olduğunu söylese de Hamza Hamzaoğlu, oyuncusunu riske etmeyecek ve maça Umut ile başlayacak.

TRABZONSPOR MAÇINA SAKLIYOR

Burak’ı maçın gidişatına göre değerlendirecek olan Hamzoğlu, oyuncusunu esas olarak şampiyonluk yolundaki kritik Trabzonspor deplasmanında ilk 11’de hazır hale getirmek istiyor.

Genç teknik adam aynı şekilde iyileşmiş olsa da Semih Kaya’yı da bu zorlu deplasman ve sonrasındaki 7 önemli maç nedeniyle bu hafta kadroya almayacak.

Haberin Devamı

Tedavisi tamamlanan ve ağrıları geçen Sabri ise Karabük karşısında son dakika bir değişiklik olmazsa ilk 11’de başlayacak.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!