GeriSpor Recep öfke sactı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Recep öfke sactı

Abone Olgoogle-news

Seba ile görüşen Recep, ‘‘Bugüne kadar kulüp menfaatleri için çalıştım. Ama bu sizin işinize gelmedi. Beşiktaş kulübü ne Toshack ne de sizlerin tekeli altındadır’’ dedi.

Bu nasıl kolaylık

Beşiktaş'ın sembol futbolcularından kaptan Recep dün kulübe gelerek başkan Süleyman Seba ile 1 saat süren bir toplantı yaptı. Yönetimin kendisine haksızlık yaptığını belirten Recep, ‘‘Bu kulüpte 12 yıl forma giydim. Yönetim gerekli kolaylığı gösterdiğini söyledi. Bunun neresi kolaylık’’ dedi.

İyi futbolcu iyi para

Recep, Beşiktaş yönetiminin kendisini insafsızca yargıladığını ve 750 milyarlık bonservis bedelinin çok yüksek olduğunu belirtti. Seba ise ‘‘Biz elimizden gelen gayreti gösterdik. Sen Türkiye'nin en iyi futbolcususun, ama kadromuzda tutamayacağız. İyi futbolcuya da iyi para verilmeli’’ diye konuştu.

Sert eleştiriler

Bunun üzerine Recep, ‘‘İyi olmasaydım 12 yıl Beşiktaş forması giymezdim’’ diyerek konuşmasını şöyle tamamladı: ‘‘Ben sözü ve özü dürüst bir adamım. Kulüp ve takım menfaatleri için ne gerekiyorsa onu yaptım, ama sizin ve yönetiminizin işine gelmedi. Beşiktaş kulübü ne Toshack'ın ne de sizlerin tekeli altındadır.’’


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle