Rebrov İstanbul yolcusu

Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği, yaklaşan Dinamo Kiev maçı öncesi Dinamo Kiev'in yardımcı hocası Sergey Rebrov ve önde gelen Dinamo Kiev taraftarlarına yemek verdi.

Haberin Devamı

Kiev'deki Türk Restoranı TIKE'deki yemeğe Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Burak Pehlivan ve derneğin Dış İlişkiler Sorumlusu Ahmet Oğuz'un yanı sıra, Ukrayna Plaj Voleybolu Federasyonu Başkanı ve ülkenin en prestijli restoran zinciri Naşa Karta'nın sahibi Nikolay Tişonko ile Ukrayna televizyon dünyasının tanınan isimleri katıldı.

20 Ekim'de oynanacak maç öncesi Beşiktaş ve Dinamo Kiev taraftar dernekleri arasında planlanan buluşmanın ayrıntılarının ve önceki Dinamo Kiev-Beşiktaş maçlarının konuşulduğu yemekte, iki kulüp arasında üst üste gelen eşleşmelerin karşılıklı dostluğu pekiştirdiği ifade edildi. Beşiktaş-Kayserispor maçını izlemek üzere Türkiye'ye gideceğini söyleyen Revrov, yaptığı Türkçe esprilerle geceye renk kattı.

Önümüzdeki hafta başında Kiev'de yapılması planlanan toplantıda Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği ve Dinamo Kiev taraftar dernekleri arasında dostluk ve işbirliği protokolü imzalanacak.

Haberle ilgili daha fazlası: