GeriFutbol Orman: Yeni hocamız yabancı olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  18
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Orman: Yeni hocamız yabancı olacak

Orman: Yeni hocamız yabancı olacak
refid:23374197 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kritik seçim öncesinde Kanaltürk'ün Top Bizde programına konuk oldu. Teknik direktör konusunda önemli açıklamalarda bulunan Orman; "Zico Beşiktaş'ın kesinlikle hocası olmayacak. Büyük bir ihtimalle yabancı bir hoca olacak" dedi...

Yorumculardan ve taraftarlardan gelen soruları içtenlikle yanıtlayan Orman, siyah beyazlı takımın geleceği ve merak edilenlerle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

İŞTE ORMAN'IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI...

"BAŞKANLIĞA HERKES ADAY OLABİLİR"
 
"Beşiktaş'ta herkes resmi olarak aday olabilir. Beşiktaş Türkiye'nin en köklü camiası. Bu göreve talip olmak için aşk gerekir. Şartları sağlayan herkes aday olabilir."
 
"TRANSFERDE ESKİDEN HATALAR OLUYORDU
"
 
"Transferi futbol şubesindeki arkadaşlarımız ve teknik direktör arasındaki konuşma sonunda gerçekleşiyordu. Bu konuda profesyonelleşmemiz lazımdı. Böyle olunca transferlerde birçok hata oluyordu. Şimdi izleme komitemizin izlediği maçlar ve gözlediği oyuncularla sağlam transferler bekliyoruz."

"BİZ NIANG İLE İLGİLENMİYORDUK"
 
"Niang bizim ilgi alanımızda değildi. Niang Türkiye'ye gelmek istiyorum diye twit atmış Bizim futbol şubesi de menajeriyle temasa geçti ve 800 bin Euro'ya oynayabileceği söylendi. Beşiktaş'ın Jorge Mendez'e borcu yoktur borçlarını iskonto etmiştir."

"ZICO ASLA BEŞİKTAŞ'TA OLMAYACAK"
 
"Samet Aybaba ile yolları ayıracağız. Sözleşmesi tamamen bitirilmedi. Zico Beşiktaş'ın kesinlikle hocası olmayacak. Büyük bir ihtimalle yabancı bir hoca olacak. Geçen sene Beşiktaş'ın başına kimse hoca olmak istemedi. Yurtdışındakiler para üzerinde durdu. Şu an Beşiktaş'ın başında olmak isteyen 10'un üzerinde hoca var. Şunu da söylemeliyim Zico, asla Beşiktaş'ta olmayacak."

"PAZAR GÜNÜ YIKIMA BAŞLIYORUZ"
 
"Bu stat projesi ben gelidğimde izni var diye biliniyordu. Ama öyle bir şey yoktu. Bu proje ile tek tek ben uğraştım. Orası stat olarak işlenmiş ve onaylanmış bir yer. Buranın irtifa hakkı 40 sene daha Beşiktaş'ın elinde. Biz tüm izinleri almışız, pazar günü yıkıma başlayıp oraya yeni bir stat yapacağız."
 
ORMAN'A 'LUCESCU' SORUSU!

 
"Mircea Lucescu dünya literatüründe bir hoca. Sergen'in oynadığı dönemde ben de yöneticiydim. Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra 9 senedir Shakhtar'da ve 2 sene daha sözleşmesini uzattı. Çok mümkün gözükmüyor. Sözleşmesini uzatmış bir hocayla çok mümkün gözükmüyor."

"FERNANDES İLE 3 SENE UZATACAĞIZ"

"Fernandes çok kaabiliyetli bir oyuncu. Beşiktaş taraftarı da onu seviyor. Ben Fernandes'le kendim konuştum. 1 senelik daha sözleşmesi daha var. Uzatmayı düşünüyoruz. Herhalde 3 sene daha uzatırız. Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu ve uzun süre buraya hizmet etmek istediğini söyledi. bazı rahatsızlıklarımız var bu aile içinde konuşulacak şeyler. Beşiktaş'ın oyuncularını herkes isteyebilir. Biz de Fenerbahçe ya da Galatasaray'dan oyuncu isteyebiliriz. Önemli oyuncular istenir. Biz Fernandes'le ayrılmak istemiyoruz."

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle