GeriSpor Okocha’yı satmayız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okocha’yı satmayız

Divan Kurulu'nda konulan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Real Betis ve PSG'nin istediği Nijeryalı futbolcuyu vermeyeceklerini belirtti ancak açık kapı bırakarak, ‘‘Çok çok iyi bir teklif gelirse düşünürüz’’ dedi.

Başkana tam destek

Fenerbahçe Divan Kurulu, kongreden sonraki ilk toplantısını dün gerçekleştirdi. Üyelerin Başkan Aziz Yıldırım'a büyük destek verdiği dünkü divan toplantısında gündemin ana maddesini Okocha oluşturdu. Yıldırım, Real Betis ve Paris SG'den resmi teklif geldiğini belirterek, ‘‘Satmak istemiyoruz. Ama çok iyi şartlarla gelirlerse düşünürüz’’ dedi.

Kolej geliri çok az

Yıldırım bu arada geldiği günden bu yana verdiği sözleri birer birer yerine getirdiğini ifade ederek, ‘‘Şampiyon olmak için ne gerekiyorsa yaptık. Hizmetimiz her branşta sürecek’’ dedi. Toplantıda, F.Bahçe Kulübü'nün ismini taşıyacak kolejin gelirlerinden yüzde 8 pay alınacak olması da üyeler tarafından eleştirildi.

Eski yönetime suçlama

Eski futbolculardan Ogün Altıparmak, bu konuda eski yönetimi suçlayarak, ‘‘F.Bahçe'nin menfaatleri çiğnenmiştir. Suç duyurusunda buluyorum’’ dedi. Bunun üzerine Ali Şen yönetimindeki 2.Başkan Vefa Küçük söz alarak Altıparmak'ın konuşmasıyla üyelerin tahrik ettiğini ifade ederek, ‘‘Eğer bir suç varsa ben bunun hesabını vermeye hazırım’’ dedi.


False