GeriFutbol O video Engin'in Galatasaray kariyerini bitirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  16
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O video Engin'in Galatasaray kariyerini bitirdi

O video Engin'in Galatasaray kariyerini bitirdi
refid:27591454 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Galatasaray yönetimi, uzun süredir kadro dışı olan Engin Baytar'ı affetmeyecek. Bu kararda, Engin'in, takım arkadaşı Yiğit Gökoğlan'la çektiği para saçma görüntüsünü sosyal medyada paylaşmasının büyük rol oynadığı belirtildi.

Galatasaray'da, sezon öncesi Ünal Aysal yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nu A takıma kazandıran Duygun Yarsuvat yönetimi, aynı uygulamayı Engin Baytar için yürürlüğe sokmayacak.

Teknik heyetin milli futbolcuyla ilgili raporunu dikkate alan Galatasaray yönetiminin, Ocak ayında Engin ile yollarını ayıracağı belirtildi.

Sarı kırmızılı yönetimin bu kararında, Engin Baytar'ın, kendisi gibi kadro dışı olan Yiğit Gökoğlan'la birlikte bir spor otomobilin içinde paraları saçarken çektiği video görüntüsünü sosyal medyada paylaşmasının büyük rolü olduğu ifade edildi.

KULÜPTE İKİ AYRILIK DAHA...

Bu arada Galatasaray Kulübü'nde işten çıkarmalar sürüyor. Aylık 4.6 milyon TL'ye ulaşan personel giderini 1 milyon TL'ye düşürmeyi planlayan sarı kırmızılı yönetim, iki önemli isimle daha yollarını ayırdı. 65 yaş üstünde personel çalıştırmama kararı alınan kulüpte, protokol müdürü Cengiz Bakırcıoğlu ve stat güvenlik müdürü Remzi Tan'ın hakları ödenerek görevlerine son verildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle