Nihat hayatının golünü attı

A Milli Futbol Takımı ve Real Sociedad'ın yıldız futbolcusu Nihat Kahveci, Pınar Kaşgören (Kahveci) ile İstanbul'da dünya evine girdi. Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen düğünde çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Yusuf Namoğlu kıyarken, şahitliklerini ise Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba ile Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy yaptı.

Nikah kıyılan bahçeye ışık ve meşale gösterileri eşliğinde giren çift, nikah sonrası ilk ilk danslarını havai fişek gösterileri altında yaptı.

Düğün törenine, Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, Real Sociedad Kulübü Başkanı Jose Luis Astiazaran, Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, İsviçre'de kampta bulunan Beşiktaşlı futbolcular adına Kaptan Tayfur Havutçu, spor ve siyaset dünyasından çok sayıda ünlü katıldı.

GÖZ KAMAŞTIRDILAR

Çırağan Sarayı’ndaki düğün töreni, spor, siyaset ve iş dünyasının ünlü isimlerini biraraya getirdi. Nikah töreninde,Faruk Saraç imzalı yaklaşık 15 milyar lira değerinde bir smokin giyen Nihat Kahveci ile eşi Pınar Kaşgören’in mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, eski talebesinin düğününe hayat arkadaşı Angelika Camm ile birlikte katıldı. (Fotoğraf: Emre OKTAY)
Haberle ilgili daha fazlası: