BURSA HABERLERİ

Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan

IHA
26.03.2015 - 17:30 |Son Güncelleme :

ARİTMİ İNEGÖL HASTANESİNDE MUHTEŞEM OPERASYONLA ÇOCUĞUNU DÜNYAYA GETİREN BEDENSEL ENGELLİ ANNEYİ ZİYARET EDEN BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, KENDİSİNİ TEBRİK EDEREK HEDİYELER TAKDİM ETTİ. BAŞKAN AKTAŞ VE BAŞKAN YARDIMCISI GÜLHAN ŞAHİN, ARİTMİ İNEGÖL HASTANESİNDE MUHTEŞEM OPERASYONLA ÇOCUĞUNU DÜNYAYA GETİREN 24 YAŞINDAKİ NEVİN ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ.

IHA

Aritmi İnegöl Hastanesinde operasyonla çocuğunu dünyaya getiren bedensel engelli anneyi ziyaret eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kendisini tebrik ederek hediyeler takdim etti.
Başkan Aktaş ve Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, Aritmi İnegöl Hastanesinde muhteşem operasyonla çocuğunu dünyaya getiren 24 yaşındaki Nevin Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Aktaş, “Aslında bizim hizmet masamız biliyorsunuz her doğum yapan aileyi hastanede ziyaret ediyor. Bizim adımıza hediyelerini takdim ediyor. Bu noktada, ikiz bebek, üçüz bebek ziyaretlerini ben evlerinde ziyaret etmeye çalışıyorum. Ama bugün çok büyük bir mutluluğu yaşadık. Hem basındaki haberlerle hem de ulusal medyadaki haberlerle, birkaç mutluluğu birlikte yaşadık. Ben Nevin ve Mahmut kardeşimizi tebrik ediyorum. Onların ela isimli bir kız çocuğu dünyaya geldi. Ela’ya da mutluluklar diliyoruz, analı babalı büyüsün diyoruz. Nevin kardeşimizin özel durumundan dolayı bir miktar sıkıntı vardı. Ama sağolsun Aritmi Hastanemiz konuyla ilgili bir ilki başardı. Bu yönden de çok değerli emeği geçen personele çok teşekkür ediyorum” dedi.
ANNE VE BABASININ KONTROLÜNDE BÜYÜMEYE BAŞLAYACAK
Aktaş, konuşmalarını şu ifadelerle tamamladı:
"Bebeğimiz şimdi küvezde. İnşallah birkaç gün orada kalacak. Akabinde de inşallah oda anne ve babasının kontrolünde büyümeye başlayacak. İnşallah gelişen İnegöl’ün neferlerinden birisi olacak. Biz kardeşlerimizi bizatihi hastanede tebrik edelim hem de emeği geçen hastane personele teşekkür edelim istedik."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2015 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan haberi güncellenecektir.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ

04 Mart 2021, Perşembe
 • İmsak
  06:03
 • Güneş
  07:26
 • Öğle
  13:21
 • İkindi
  16:31
 • Akşam
  19:05
 • Yatsı
  20:23
Sayfa Başı