GeriFutbol Mustafa Denizli Galatasaray'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  103
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mustafa Denizli Galatasaray'da

Mustafa Denizli Galatasaray'da
Abone Olgoogle-news

Galatasaray'da, Hamza Hamzaoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli getirildi. Sarı-kırmızılılar Mustafa Denizli'yi KAP'a bildirdi.

Ve Galatasaray'da beklenen oldu. Geçtiğimiz hafta görevine son verilen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun yerine Mustafa Denizli getirildi.

Bugün İstanbul'da başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen tecrübeli teknik adamla her konuda anlaşmaya varıldı.

Anlaşma sağlanmasının ardından Denizli ile birlikte kameraların önüne geçen Özbek, "Mustafa Denizli hocamız ile prensip anlaşmasına vardık. Önümüzdeki günlerde sözleşme şartları konusunda bir görüşme yapacağız" dedi.

Mustafa Denizli Galatasarayda

DENİZLİ: BURADA AÇTIM, BURADA KAPATACAĞIM

Bir hayli heyecanlı olduğu gözlenen Mustafa Denizli ise, teknik adamlık kariyerine Galatasaray'da başladığını ve bu kulüpte noktalamak istediğini belirterek şunları söyledi:

 - Değerli arkadaşlar sizlerle yıllarca beraber aynı mekanları paylaştık. Heyecanlıyım maruz görün kısaca bahsetmek gerekirse sporculuk yaşamımın dönüm noktasını burada gerçekleştirdim. Kısacası bu parantezi burada açtım inşallah yüzümün akıyla bu camiada kapatacağım.

Mustafa Denizli Galatasarayda

"1.5 YIL ÖNCE DE TEKLİF GELMİŞTİ"

- Çok güzel zaman zaman da üzüntülü dönemlerim oldu. Beni bu koltuğa oturtan bugün taşıdığım ismi, kariyeri borçlu olduğum camiadan böyle bir görev isteği gelince ki ikinci defa geldi. İlk defasında 1.5 yıl önce olmadı gayet tabii bu normal yani bana gelen tekliflerden farklı bir hadiseydi.

- Eğer bir gün başarılarımı, ismimi risk edeceksem uğruna her şeyi risk edebileceğim camia burasıdır. Yaşadığım bana emekleri geçen Altay ve mesleki kariyerimin başladığı bana güvenen bu camia benden böyle bir görev istiyorsa bundan sadece onur duyarım.

"İNŞALLAH HER ŞEYİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"
- Camiamızı, taraftarımız ve sporcularımızla inşallah her şeyi gerçekleştireceğiz. Bunun heyecanını yaşıyorum. Çocuksu tecrübeler yıllar bunlara mani olmuyor. Bu heyecanı kaybettiğim anda bu görevlerde bulunmam.

- 1987 yılında başına geçtiğim zaman neyse bugün belki kat daha fazla. Bunu sizlerle paylaşmak istedim hepinize teşekkür ediyorum. Aklınızda olan sorular var bunları paylaşacağınız zamanlar olacak ama takdir edersinizki mekan ve zamana olarak bunlara sonra yer verelim.


"TERİM VE HAMZAOĞLU'NDAN DESTEK ALABİLİRİM"

- Son sözü başkanımıza bırakalım. Hiçbir çalışma arkadaşım belli değil. Burada görev yapan iki arkadaşımdan destek isteyebilirim. Birincisi Fatih Terim hocamız ikincisi ise Hamza Hamzaoğlu hocamız. Onlardan destek alabilirim. En iyi çalışma şartlarını onlar biliyor.

GALATASARAY KAP'A AÇIKLADI!
Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü konusunda Mustafa Denizli ile resmi görüşmelere başlanmış olup kendisiyle prensipte anlaşmaya varılmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle