GeriFutbol Morais: 'Çok üzgünüm ve acı çekiyorum'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Morais: 'Çok üzgünüm ve acı çekiyorum'

Morais: 'Çok üzgünüm ve acı çekiyorum'

Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, Beşiktaş maçının ardından Beyoğlu'ndaki terör saldırısı nedeniyle üzgün olduğunu dile getirerek, "Bu üzücü olaydan dolayı futbol ikinci planda kaldı. Yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı diliyorum. Çok üzgünüm ve acı çekiyorum." ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'a 1-0 yenildikleri maçta ellerinden geleni yaptıklarını ancak istediklerini sonuca ulaşamadıklarını söyledi.

Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Morais, Beşiktaş karşısında iyi mücadele ettiklerini anlatarak, "Ekibim elinden geleni yaptı. Pozisyonlarımız da var. Takımımızın son dakikaya kadar savaştı ama kazanmak için gerekli şansı bulamadı. Doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Önümüzdeki maçı 3 puanla bitireceğimize eminim." diye konuştu.

Morais, Beyoğlu'ndaki terör saldırısı nedeniyle üzgün olduğunu dile getirerek, "Bu üzücü olaydan dolayı futbol ikinci planda kaldı. Yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı diliyorum. Çok üzgünüm ve acı çekiyorum." ifadelerini kullandı.

False