GeriSpor Minik Kaptan'a büyük destek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Minik Kaptan'a büyük destek


Taner YENER / İSTANBUL

Annesi Filiz Rehber'i kaybettiği trafik kazasında, babası ve kız kardeşiyle birlikte ağır yaralanan Galatasaray Minikler Futbol Takımı Kaptanı 12 yaşındaki Ferhat Rahber için internette açılan siteye dünyanın dört bir tarafından geçmiş olsun mesajları yağıyor. İşte minik kaptana Kanada'dan, Belçika'dan, Brezilya'dan, Amerika'dan yağan mesajlar:

ANNEN CENNETE GİTTİ

Annenin gittiği cennette de seninle gurur duyacağı bir hayat yaşamalısın. Sevgilerimle, Canan

SEN KAPTANIMIZSIN

Hep yanında olacağız ve sahalara döndüğünde avuçlarımız patlayana dek seni alkışlayacağız. Binlerce annen, baban ve kardeşin olacağız. Sen kaptanımızsın.

BECKHAM'A BENZİYORSUN

Ferhat'çığım bu akşam seni tekrar TV'de gördüm. Gayet iyi görünüyordun. David Beckham'a benzemek istediğini söyledin. Zaten benim o konuda hiçbir şüphem yok. Uzaktan şutlarla Metin Oktay abin gibi ağları yırtarsın inşallah. Sevgilerimle, Engin

KIRGIZİSTAN'DAN SELAM

Ben Kırgızistanlıyım ve Galatasaraylıyım. Bizim Minik Kaptan'ın trafik kazası geçirdiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Ona Allah'tan acil şifa ve annesine de Allah'tan rahmet dilerim. Yusuf

GURURLA GEZECEĞİZ

Canım kardeşim, anneni kaybettiğin için üzülme; elbette onu tekrar görebileceğiz cennette. Bizim burada gururla gezebilmemiz için senin gibi gerçek Galatasaraylı arkadaşlara kardeşlere ihtiyacımız var. Yapabileceğimiz sadece dua etmek buradan. Allah yardımcın olsun. Bol bol dualar Nairobi'den.

İHTİYACIMIZ VAR

Galatasaray'ın ve Türkiye'nin senin gibi küçük kaptanlara ihtiyacı var. Geçmiş olsun Küçük Kaptan. Cem Bektaş, ABD

KOÇUM BENİM

Geçmiş olsun koçum benim. Sen de Cimbom ruhu olduktan sonra her şeyi başarırsın. Volkan, İsviçre

SEN PES ETMEZSİN

Seni ileride Galatasaray'ın başında bir kaptan olarak göreceğiz. Bir Galatasaraylı hiç pes etmez. Ve senin de pes etmeyeceğini biliyorum. Hollanda

9 ay sonra sahalara dönecek

İstanbul Memorial Hastanesi Ortopedi ve Travmoloji uzmanı Operatör Doktor Sarter M. Çetinkaya, Minik Kaptan Ferhat Rehber'in 9 ay sonra top oynamaya başlayabileceğini söyledi. Trafik kazası sırasında sol el bileği, sağ ve sol kaval kemiği, uyluk kemiğinin alt ve üst ucu kırılan, sağ bacağının arkasında 15 santimlik bir yara açılan Ferhat'ın 1.5 ay sonra koltuk değnekleri yardımıyla yürüyebileceğini söyleyen Dr. Çetinkaya ‘‘3-4 ay sonra platinler çıkartılacak. Enfeksiyon ve kaynama problemi olmazsa 8 ay sonra yavaş yavaş sportif faaliyetlere başlayabilir’’ dedi.

İnternet adresi

www.minikkaptan.8m.com adresindeki siteye siz de mesaj geçip Minik Kaptan'a bir an önce ayağa kalkması için ‘‘doping’’ yapabilirsiniz.

False