2020 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Büyük ikramiye 80 MİLYON TL, toplam ikramiye 436 MİLYON 540 BİN TL!

"2019 Yılbaşı Özel Çekilişi tüm kazanan numaraların yer aldığı tam liste henüz yayınlanmamıştır. Milli Piyango İdaresi tarafından hazırlanan liste yayınlandıktan hemen sonra bu alandan listeyi görebilirsiniz."Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları

 • Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları

  Milli Piyango yılbaşı sonuçları, 80 milyon TL ikramiye kazanan numara 1358490, 8 milyon TL ikramiye kazanan numara 9976216 olarak sonuçlanmıştır.
 • Milli Piyango yılbaşı 2020 özel çekilişi nedir?

  Milli piyango yılbaşı çekilişi özel olarak her yıl sonu için planlanır ve o ay içerisinde başka bir çekiliş gerçekleştirilmez. Yani aralık ayı içerisinde yalnızca bir tane çekiliş gerçekleştirilir. Yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık tarihinde yapılır.
 • Milli Piyango yılbaşı 2020 özel çekilişi ne zaman yapılacak?

  Milli Piyango yılbaşı 2020 özel çekilişi 31.12.2019 tarihinde yapılacaktır.
 • Milli Piyango Yılbaşı 2020 ikramiye tutarları ne kadar?

  Milli piyango 2020 yılbaşı özel büyük ikramiye tutarı 80 Milyon TL olarak belirlenmiştir. En düşük kazanılabilecek ikramiye tutarı ise 80 TL’dir.
 • Milli Piyango yılbaşı sonuçları nasıl öğrenilir?

  Milli piyango 2020 yılbaşı özel çekilişi sonuçları çekiliş gerçekleştirildiği andan itibaren sitemiz üzerinden takip edilebilir.
 • Milli piyango yılbaşı 2020 sorgulama nasıl yapılır?

  Milli piyango yılbaşı özel çekilişi için satın almış olduğunuz biletlerinizi sorgulamak için Hurriyet.com.tr’nin sahip olduğu yılbaşına özel milli piyango sorgulama sayfasından gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sahip olduğunuz tüm biletler için sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilet numarası alanına satın almış olduğunuz biletin numarasını girmek ve ardından sorgula butonuna tıklamaktır. Özellikle yoğunluktan MPİ sitesine ulaşamadığınız durumlarda milli piyango sorgula ekranı üzerinden tüm biletlerinizin sorgulamalarını hızlı biçimde yapabilirsiniz. Bilet sorgulamak için beklemenize ya da tek tek numaraları kontrol etmenize gerek yoktur.
 • 2020 Milli Piyango yılbaşı sorgulama ekranı ya da motoru (programı)

  Kişilerin satın almış oldukları birden çok milli piyango biletini sorgulamaları için hazırlamış olduğumuz milli piyango sorgulama motoru sayesinde dilediğiniz kadar bileti kolay biçimde sorgulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizler için yukarıda yazmış olduğumuz adımları yerine getirmenizdir.
 • Milli piyango yılbaşı çeyrek, yarım ve tam bilet sorgulama nasıl yapılır?

  Sahip olduğunuz çeyrek, yarım ya da tam biletinizin numarasını bilet numarası ekranına girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.