DÜZCE HABERLERİ

Mikro Dünyaya Yolculuk Etkinliği Başladı

IHA
02.06.2015 - 10:20 |Son Güncelleme :

FOTO: MİKRO DÜNYAYA YOLCULUK ETKİNLİĞİ BAŞLADI

IHA

Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4004-Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projesi kapsamında “Mikro Dünyaya Yolculuk” projesi etkinliği Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinde başladı.
Proje hakkında bilgiler veren Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve “Mikro Dünyaya Yolculuk” Proje Yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Serpil Uğraş, etkinlikler kapsamında deneyler, drama gösterileri, doğa gezileri ve sanatsal etkinliklerin düzenleneceğini belirterek, mikroorganizmaların doğadaki işleyişleri, faydaları, zararları, probiyotikler, bağışıklık sistemi ve tedbirli antibiyotik kullanımının önemi konularında katılımcıların bilgilendirileceğini ifade etti.
Yrd. Doç. Dr. Uğraş, mikroorganizmaların topluma öğretildiği gibi korkutucu olmadıklarını, yaşamın bir parçası olduğunu söyleyerek, mikroorganizmaların doğru kullanıldıkları takdirde sağlıklı yaşama katkı sağlaması konusunda öğrencilerde farkındalık yaratmayı amaçladıklarını vurguladı.
“Mikro Dünyaya Yolculuk” projesi etkinlikleri 01-12 Haziran 2015 tarihleri, 08.00-17.00 saatleri arasında Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Mikro Dünyaya Yolculuk Etkinliği Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Haziran 2015 tarihinde saat 10 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mikro Dünyaya Yolculuk Etkinliği Başladı haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

14 Mayıs 2021, Cuma
 • İmsak
  03:47
 • Güneş
  05:32
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  16:51
 • Akşam
  20:11
 • Yatsı
  21:49
Sayfa Başı