SAMSUN HABERLERİ

Medicana’dan Kurumsal Sağlık Anlaşması

IHA
11.06.2015 - 18:08 |Son Güncelleme :

PROTOKOL MEDİCANA HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ A. VAHAP DOĞAN VE FAKÜLTE EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRÜ AHMET DAĞDEVİREN ARASINDA İMZALANDI.

IHA

Medicana Samsun Hastanesi’nin kurumsal sağlık anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Yapılan en son anlaşma Fakülte Eğitim Kurumları ile imzalandı.
Yapılan protokol Medicana Hastanesi Genel Müdürü A. Vahap Doğan ve Fakülte Eğitim Kurumları Müdürü Ahmet Dağdeviren arasında imzalandı. Protokole göre; Medicana Samsun Hastanesi ve Fakülte Eğitim Kurumları arasında; tüm üyeler, üyelerin bakmakla yükümlü olduğu 1.dereceden aile bireylerinin yararlanabileceği, kapsamlı bir sağlık hizmeti anlaşması yapıldı.
Yapılan protokol kapsamında bilgi veren Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan,
“Medicana Samsun Hastanesi açıldığı günden itibaren yapmış olduğu kurumsal sağlık anlaşmalarına Fakülte Eğitim Kurumlarını da katmış olmaktan onur duymaktadır. Hastanemiz Samsun ve Karadeniz Bölgesinin en kapsamlı sağlık yatırımı. Sunmuş olduğumuz sağlık hizmetini geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yapmış olduğumuz sağlık hizmet protokolleri planlamaktayız. Hastanemiz tüm branşlarda vermiş olduğu hizmeti, çağdaş teknolojik altyapısı ve alanlarında uzman hekim kadrosuyla hastalarına sunmaktadır. Kaliteli sağlık hizmetimizi uygun ekonomik koşullarla Samsun ve bölge halkının Hizmetine sunuyor olmak en önemli önceliklerimiz arasındadır” dedi.
Protokol imza töreninde hazır bulunan Fakülte Eğitim Kurumları Kurucusu Serkan Batkal, Fakülte Eğitim Kurumları Müdürü Ahmet Dağdeviren ve Genel Koordinatör Gülay Gündoğdu, her iki kurum arasında yapılmış olan protokolden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Medicana’dan Kurumsal Sağlık Anlaşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Haziran 2015 tarihinde saat 18 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medicana’dan Kurumsal Sağlık Anlaşması haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

08 Mart 2021, Pazartesi
 • İmsak
  05:27
 • Güneş
  06:51
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  16:04
 • Akşam
  18:40
 • Yatsı
  19:59
Sayfa Başı