MERSİN HABERLERİ

Medical Park Atağa Devam Ediyor

IHA
31.07.2015 - 21:08 |Son Güncelleme :

MEDİCAL PARK TARSUS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET EGİN, "MEDİCAL PARK TARSUS, DOĞU AKDENİZ'İN SAĞLIKTAKİ ÖNEMLİ BİR SAĞLIK ÜSSÜ" DEDİ.

IHA

Bölgenin önemli sağlık kuruluşlarından olan Medical Park Tarsus Hastanesi, hekim kadrosunu büyütmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Op. Dr. Sezin Saygı Özyurt’un göreve başlamasıyla birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hekim sayısını 4’e çıkaran Medical Park Tarsus Hastanesi, İç Hastalıkları bölümünde Uzman Dr. Rahşan Apaydın Gül’ün de hasta kabulüne başlamasıyla birlikte iki uzman doktorla hastalara şifa sunuyor. Üroloji ile ilgili hastalıkların tedavisinde de bölgenin bilinen hekimlerinden Op. Dr. Dr. Zeynel Canoğulları’nı bünyesine katan Medical Park Tarsus Hastanesi, bölgeye sağlıkla ilgili önemli hizmetler sunarken, farkındalık yaratmaya devam ediyor.
OLMAYANLAR GELİYOR
Nefroloji, Tıbbi Onkoloji, Psikiyatri başta olmak üzere bölgede sınırlı sayıda sağlık kuruluşunda olan branşları bünyesine ekleyen Medical Park Tarsus Hastanesi’nde çok sayıda özellikli işlem de yapılıyor olması dikkat çekiyor. Kardiyoloji ve kalp damar cerrahisinde sıradışı işlem ve operasyonların gerçekleştiği Medical Park Tarsus’ta ortopedi, beyin ve sinir cerrahi, gastroenteroloji ve girişimsel radyoloji gibi branşlarda yapılan çok özellikli işlemlerle bölge dışından da hastalara şifa sunuluyor. ERCP işlemi, el bileğinden anjiyo, full endoskopik bel fıtığı ameliyatları, skolyoz ameliyatlarının başarıyla yapıldığı Medical Park Tarsus’ta botoksla migren tedavisi başta olmak üzere alternatif tedavi yöntemleriyle de sağlık hizmeti veriliyor.
AKADEMİSYENLER ARTIYOR
Medical Park Tarsus Hastanesi bünyesine kattığı akademik ünvanlı hekimlerle de hekim kadrosunu zenginleştirdi. Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin, ‘’Medical Park Tarsus, Doğu Akdeniz’in sağlıktaki önemli bir sağlık üssü. Güçlü yoğun bakımlarımız, teknik alt yapımız, teknolojimiz, kaliteli hekim kadromuzla sağlıkta tercih edilen bir kurumuz. Hedefimiz, bölgenin sağlık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek’’ diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Medical Park Atağa Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 21 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medical Park Atağa Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

MERSİN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Ocak 2021, Pazar
 • İmsak
  06:22
 • Güneş
  07:46
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı