MALATYA HABERLERİ

Malatya’da Yeni Trend: Gülüş Tasarımı

IHA
06.06.2015 - 12:11 |Son Güncelleme :

MALATYA’DA YENİ TREND: GÜLÜŞ TASARIMI

IHA

Son dönemlerde estetik diş hekimliğinde bir trend olan gülüş tasarımı Malatya’da da artık uygulanabiliyor. Özellikle gülüşlerine önem veren Malatyalı bayanlar, gülüş tasarımı uygulaması ile artık daha estetik bir gülüşe kavuşabilecekler.
Günümüz dünyasında dış görünüme önem verenlerin, diş hekiminden de estetik anlamda yüksek beklentileri bulunuyor. Basit birkaç estetik operasyon ile güzel bir görünüme kavuşmayı hedefleyen bireylerde öz güvenlerinin arttığı biliniyor.
Son yılların trendi olan gülüş tasarımı estetiği ile gülüşünü beğenmeyen kadın ile erkeklerin bu sorunları rahatlıkla ortadan kalkabiliyor. Gülüş tasarımı operasyonları sayesinde ağız bölgesi ve hatta yüz bölgesi bir bütün olarak ele alınıp hastanın talep ettiği güzel bir gülüş yakalanması sağlanılıyor.
Genellikle gülüşünden memnun olmayan kadınların en çok karşılaştıkları sıkıntılar arasında diş ve diş eti problemlerinin yer aldığı belirtiliyor. Dişlerin bozuk olması ve diş etinin görünmesi gibi birçok sebepler nedeniyle rahat bir gülüş sergilenememesi özellikle kadınların en büyük sorunlarından biri. Bu nedenle diş hekimleri, son dönemlerde bu bölgelerde gerçekleştirdikleri uygulamalar ile en güzel gülüşün ve en düzgün görünen dişlerin ortaya konulmasına imkan sağlıyor. Ancak sadece diş üzerinde uygulanan operasyonlar bazen gülüş tasarımın da yeterli olmayabiliyor.
Malatya’da Özel Estent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde uygulanan Gülüş Tasarımı operasyonları ile ilgili bilgi veren Diş Hekimi Kemal Kutlutürk, bu yöntem ile gülüşlerde ki rahatsızlıkların artık giderilebildiğini belirterek “Gülüş tasarımını birkaç açıdan ele alıyoruz. Dişlerde yapılan estetik uygulamalarla ayrıca dudak, ağız ve yüz bir bütün olarak ele alınıyor. Bu şekilde de hem dişlerdeki yapılan düzenlemeler ile hem de dudak ta yapılan düzenlemeler ile artı yüzle tamamen bir bütünlük halinde bu şikayetleri düzgün bir şekilde ortadan kaldırıyoruz” dedi.
Malatya’da henüz istenilen talebin olmadığını ifade eden Kutlutürk, özellikle bayanların bu konuda daha çok duyarlı olduğunun altını çiziyor. Gülüş tasarımının tek bir operasyon halinde olmadığını ve birkaç seans şeklinde sürdüğünü belirten Kutlutürk, gülüşlerinde bir estetik isteyen kadınlara seslenerek “Basit uygulamalar ile daha estetik gülüşler mümkün” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Malatya’da Yeni Trend: Gülüş Tasarımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Haziran 2015 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malatya’da Yeni Trend: Gülüş Tasarımı haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

08 Nisan 2020, Çarşamba
 • İmsak
  04:31
 • Güneş
  05:56
 • Öğle
  12:34
 • İkindi
  16:11
 • Akşam
  19:02
 • Yatsı
  20:21
Sayfa Başı