GeriAlışveriş Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yapın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yapın!

Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yapın!

"Elidor canlandırıcı kuru şampuan ile yılbaşı gecesi ağırlaşan ve yağlanan saçlara izin yok!"

Ağırlaşan ve yağlanan saçlara mükemmel bir çözüm sunan Elidor canlandırıcı kuru şampuan, suya gerek kalmadan uygulanabilen kolay kullanımıyla her zaman büyüleyici görünen saçlara sahip olmanızı sağlıyor..

Elidor, Canlandırıcı Kuru Şampuan serisiyle bu yıl çok kolay geçecek!

Hızlı iş temposu ve hareketli geçen yaşantımızda iki duş arasında en büyük yardımcımız olan bu ayrıcalıklı ürün ile bir yandan saçınızdaki yağlardan kurutulurken diğer bir yandan saçınız daha havalı bir görünüme kavuşacak. Yapmanız gereken ise sadece 1 dakikanızı ayırmak.

Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yapın

Sık ve Çık

Saçlarını yıkmaya zaman bulamadığında “Canlandırıcı Kuru Şampuan” ile hayatın hızını yakala!
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan ile saçlarınız 1 dakikada hazır! Yağı anında emen Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan ile saçlar ilk yıkadığınız günkü gibi canlı ve güzel görünümüne kavuşuyor.

YILBAŞI GECESİNİN KAHRAMANLARI;
ELİDOR’DAN HAYAT KURTARAN YENİLİK:

Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yapın

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Boyalı Saçlar İçin: Yeni boyadığınız saçlarınızı sık sık yıkayarak boyanın akmasını istemiyorsanız, yıkama sürelerinin arasını açmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca ışıl ışıl saçlarınızın rengini uzun süre koruyabilirsiniz.

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Yağlı Saçlar İçin: Yağlı saçlara sahipseniz sizin için mükemmel bir çözüm! Saçlarınızı gün içinde yıkamak mümkün olmayacağı için Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan’ın yağlı saçlar için üretilen şampuanını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Normal Saçlar İçin: Çabuk yağlanmayan, her saç tipine uygun olarak geliştirilen Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan’ı kullanmak ve saçlarınızı şekillendirmek çok daha keyifli olacak!

False