GeriCinsellik Yengeç, Aslan ve Başak fantezileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç, Aslan ve Başak fantezileri

"Bu burçların erkek fantezilerini merak ediyor musunuz?"

Yengeç

Yengeç erkeğinin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, anne kalbine sahip, merhametli bir dişiyseniz o sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin.

Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak bir kadın olmalısınız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz.

Yengeç erkeğinin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar.

Şu an onun yatağındaysanız sevilen bir kadınsınızdır. Bu burcun erkeği aşık olduğu kadınla birlikte olmayı tercih eder. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir.

Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.

Aslan

Aşkın tüm inceliklerini kullanan bir adam sizinkisi. Aslan tepeden tırnağa arzu karmaşasıdır. Tek bir gülümseyiş bile içlerindeki sıcaklığı ortaya çıkarabilir. Yataktayken adeta tanrılaşırlar, kendilerinden başka mutlak güç istemezler. Ona hükmetmeye çalışmak, soğuk ve yalnız bir yatak demektir. O ne kadar tanrıyı oynuyorsa siz de o kadar kulu oynamalısınız ki şahane bir beden uyumu çıksın ortaya. Korkulacak hiçbir şey yok bu pembe iktidarın ucunda sizin mutluluğunuz var!

Partneriniz için çok önemlisiniz çünkü sizi seçmiştir. Bu seçim sizin özel biri olmanız için yeterlidir. Açık sözlülüğü ile sizi rahatlatır. Tekliğinden emin olduğunda aniden yaramaz bir çocuğa dönüşür. Sizinle istediğiniz her oyunu oynar.

Başak

Tıka basa duygu dolu bir erkek. Duyguları o kadar yönlendirir ki onu haz eşiğinin altında yaşamaya razıdır. Romantizminin yolu şehvetli seksin kıyısından bile geçmez. Başakların mükemmeliyetçilik anlayışı cinsellikle aralarına sıkı bir duvar örmüştür. Her şeyi didik didik edip sorgularken ne kaçırdıklarını göremeyebilirler. Bu durumda siz devreye girecek ve başak erkeğinin hayatını cehenneme çeviren detayların aslında nasıl bir nimet olduğunu göreceksiniz. Başkalarının göremeyeceği küçük bir detay onu ateşleyebilir.

Mavi ojeler, çizgili çoraplar, kol üzerindeki minik sarı tüyler, ensedeki benler; bütün bu minik detayların bir erkeğin nefesini keseceğini düşünür müydünüz?

Leopar desenli çizmelerden, siyah dantelli külotlardan çok, göz temasına ve düşünsel alışverişe önem verirler. Başak erkeği düşünsel güçle tahrik olur. Bu durumda bol bol kitap okumanız, siyasetten spora geniş bir yelpazede fikir sahibi olmanız gerekir.

Bir başak erkeği ile yataktaki maceralarınızın sınırları alt noktası, üst noktası, maksimumu ve minimum zevk aralığı bellidir. Yeni oyunlar, maceralar beklemeyin.

Koç, Boğa, İkizler fantezileri

Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

Oğlak, Kova ve Balık fantezileri

False