GeriAşk Yengeç, Aslan ve Başak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç, Aslan ve Başak

"Erkek arkadaşınızın nasıl eğleneceğiniz merak ediyor musunuz?"

Yengeç

Evinizin evcil baş köşe aşığı dışarı çıkmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Salonun bir köşesini şık bir restoran çevirirseniz ne ala. Yengeçlerin gözdesi home party'lerdir. Sevgilinizi dışarı çıkmaya ikna ederseniz evinizin uzantısı olan bir gece klübü bulmanız gerekir. Yumuşak yer minderleri, loş bir ortam yeter de artar bile.

Fakat siz daha fazlasını istiyorsunuz, şarkı söylemek ve dans etmek için çıldırıyorsunuz...Sevgilinizin hoş sohbet bir arkadaşını arayın ve onu da davet edin. Olmadı mı? Doludizgin bir eğlence için icatlar tükenmez. Dans ederken 15 dakikada bir yanına gelin ve aşk dolu öpücüklerden sonra dansa dönün.

Onunla nereye gidilir?

Leb-i Derya güzel bir sohbet, aşk tazelemek ve evlilik kararı için ideal. Anjelique sizi eğlendirirken ona da ruhani yolculuklar yaptırır.

Ne giyilir?

Ciddi kıyafetlerin içindeki yumuşacık dişiyi müjdeleyen giyim tarzı böyle geceler için müthiş. Ayakkabı ve saçtaki çapkın det aylar onu size karşı pek ilgili kılar.

Aslan

Uzun zamandır beklenen bir geceyse sevgiliniz bütün servetini bu geceye feda etmeye hazırdır. Her türlü lüks çılgınlığına limitsiz hoşgörüsü vardır. Onun fikirleri yücedir o yğüzden onun istediği yere gidilir.

Kalabalık bir gece harika bir şov arenasıdır onun için. İlişkiniz hakkında anlatacağı filmlerden alınmış hikayeler biraz abartıya kaçabilir. Bozuntuya vermeyin ve gerçkten yaşamış gibi yapın. Yalanlarına müdahale ederseniz durum iyice karışır.

Onunla nereye gidilir?

Laila ve Reina onun görkemli eğlence anlayışına gayet uygun. Sohbet ağırlıklı bir akşam için Soho harika olur.

Ne giyilir?

Lame kumaş ve leopar desenli herhangi bir parça sevgilinizin hoşuna gidecektir. Siz yine de lameyi ya da leoparı boş verin. Mavi, yeşil tonlarındaki sade gece kıyafetleri de onu mutlu eder.

Başak

Gidilecek olan mekan, yenecek yemekler, müzik, organizasyon titizlikle damıtılarak onun akıl süzgecinden, geçmiştir. Unutmayın o başak erkeği baştan savmalık herşey onun başını ağrıtır. Gece gelip çattığında makyajınız, elbiseniz hazır olmalı. Düzensizlik kavga sebebidir. Dans ederken bnir anda ortadan kaybolursa bilin ki gece klübünün tarihçesini öğrenmeye çalışıyordur.

Toplu muhabbetlerde işiniz zor sevgilinizin çekingen halleri üzerindeyse onu konuşturmak zor olacaktır. Genelde başaklar bu gibi ortamlarda son bir saatte açılırlar.

Onunla nereye gidilir?

Temizliği ve dizenli düstur edilmiş mekanlardan hoşlanırlar. G by Karal'ın Boğaz manzarasıyla ve yemekleriyle çakırkeyif olurken, Cumhuriyet Meyhanesi'nin fasıllarıyla mest olur.

Ne giyilir?

Açık renklerde sade bir pantolon, tunik ve bluz işinizi görür. Yüzünüzde onun fark etmeyeceği tarzda bir makyaj olmalı.

Hangi sevgiliyle nasıl eğlenilir?

Yengeç, Aslan ve Başak

Terazi, Akrep ve Yay

Oğlak, Kova ve Balık

False