GeriVolkan Kurt Zayıflamak istiyorum!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zayıflamak istiyorum!

"Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, Mahmure kullanıcılarının zayıflama problemleriyle ilgili sorularına ve bitkisel zayıflama ile ilgili merak ettiklerine yanıtlar veriyor."

Volkan Bey, benim özel bir sorum olacak. 20 kilo ne kadar sürede verilir? Ve sadece tozla mı devam edelim? Başka tavsiyeniz var mı?

Kişilerin kilo verme hızı bünyelerine, beslenme tarzına ve gün içerisinde harcadığı enerji miktarına göre değişir. Mesela 100 kilonun üzerindeki kişiler 20 kilo fazlalığı 3 ay civarında verebilirler. Ama 70 kg ağırlığındaki bir kişinin 20 kilo fazlalığı vermesi daha uzun sürecektir. Bizim öneriniz Hem toz hem de damla ile devam etmeniz. Zaten birlikte kullanılması gerekiyor.

Merhaba efendim, ben gurbetçiyim. E-kolay'da haberinizi okudum. O günden beri sitenize devamlı giriyorum Almanya'ya nasıl yolluyorsunuz bu ürünü? Bir de bizim doktor raporu yollamamız gerekir mi? Benim raporumda en az 7 kilo vermek zorunda olduğuma dair ibare var. Çünkü tansiyonum var. Tansiyonu olanlar için bu toz nasıl etki yapar?

Bu zayıflama ürününün yüksek tansiyon sorununa herhangi bir zararı olmaz, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünümüzü yurt dışına gönderemiyoruz maalesef. Çünkü çok prosedürü var ve ulaşım açısından hayli masraflı oluyor. Size de Ancak Türkiye'deki bir yakınınız alarak ulaştırabilirse daha pratik olur.

Merhaba, ben Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Okul Öncesi Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim. Benim ödevim ile ilgili bir sorum var; okul öncesinde yanlış beslenme ile ilgili. Anne ve babalar çocuklarının beslenmesinde ne gibi yanlışlar yapmaktadırlar? Özellikle annelerin yemek yeme ile ilgili ısrarlı tutumları okul öncesi ve okul çağındaki çocukları nasıl etkilemektedir? Soruma cevap verirseniz çok mutlu olacağım. Sizin gibi bir uzmanın cevabı ödevime gerçekten çok yararlı olacak. Teşekkür ederim.

Sevgili öğrenci kardeşimiz, ödevinizin daha sağlıklı olması açısından bu sorunuzu bir beslenme uzmanına sorarsanız çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Ancak size bazı noktalar hakkında özet bir bilgi verebilirim: Örneğin bu çağdaki çocukların iştahı düzensizdir genellikle. 1–5 yaş arası aileye bazı tepkilerini, yemek yememekle ortaya koyabilirler. Sevdiği için, aynı yemeğin her gün ısrarla yedirilmeye çalışılması da o yiyeceğe karşı tepki oluşturabilir. 3-5 yaş arası çocuklar öğün olarak fazla yerler. Okul öncesi çağı çocuklarının günde en az 6 öğün yemeleri söylenir. Bitkisel konularda bir sorunuz olursa bize mail atabilirsiniz. Derslerinizde başarılar diliyorum..

Sigarayı bıraktım, kilo aldım, iştahımı engelleyemiyorum, ne önerirsiniz?

Zaten sigara bırakanların en büyük sorunudur. Hemen yemeğe saldırırlar. Bize gelenler arasında da sigara bıraktıktan sonra kilo alan insanlar var. İşte bizim zayıflama ürünü sizin gibi insanlar için de faydalı Bahsettiğimiz zayıflama seti içerisinde bulunan zayıflama tozunun tok tutucu etkisi vardır, kullanmanızı öneririm.

Merhaba, ben Burcu. 14 yaşındayım ve 63 kiloyum. 1.54 boyundayım. Kilom boyuma ve yaşıma göre çok fazla. Sizce kaç kilo olmalıyım ve kilo vermek için ne yapmalıyım, lütfen bana yardımcı olun.

Sevgili Burcu, canını sıkma, henüz çok gençsin.. Metabolizman düzene girecektir zaman içinde. Şu unutulmamalı ki, boy ve kilo orantısı kişilerin yapısına göre değişebilir. Bu zayıflama setini kullanarak ayda 2-5 kg arası verebilirsin.

Herbalium Doğal Ürünler Merkezi

False