GeriVolkan Kurt Doğal yollardan zayıflayın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğal yollardan zayıflayın

"Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, Mahmure kullanıcılarının bitkisel zayıflama ile ilgili sorularına cevap veriyor."

Bitkiler, zayıflamam için nasıl yardımcı olabilir?

Zayıflama her zaman dert... Şimdi düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşamın yanı sıra, mevsim değişikliklerinden dolayı da kilo alan birçok insan var. Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, e-kolay.net/Mahmure kullanıcılarının zayıflama problemleriyle ilgili sorularına ve bitkisel zayıflama ile ilgili merak ettiklerinize yanıtlar veriyor.

Yaşım 38 boyum 1.50, kilom ise 75. Basenlerimde ve bacaklarımdaki fazlalıklarımı nasıl yok edebilirim? Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Boyunuza oranla kilonuz oldukça fazla yani sadece bölgesel değil genel bir kilo probleminiz var. Zayıflama setimizi kullanmanızı öneririm. Çünkü ürünlerimiz tamamen vücuttaki yağların yakılması ve vücuttan atılmasına yönelik bitki ve bitki özlerinden oluştuğundan, vücutta yağ nerede birikmişse o bölgeden kilo verimi gerçekleşecektir.

Merhaba. Genellikle mevsim değişimlerinde kilo alınır mı? Ben sık sık kilo alıp veriyorum. Sarkmalar oldu. Sizin zayıflama tozu ile sarkmalar önlenebilir mi? Bir de beslenme olarak ne tavsiye ediyorsunuz?

Mevsim değişikliklerinde kilo alımı, faktörlerden sadece biridir. Beslenme alışkanlığı ve hareketsiz çalışma ortamı gibi faktörler de çok önemlidir. Eğer şu an genel bir kilo probleminiz yoksa ve şikayetiniz sadece sarkmalarsa; bitki özlü bölgesel zayıflama ve selülit masaj yağımızı kullanmanızı tavsiye ederim. Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde çatlaklara ve sarkmalara iyi gelmektedir. Gün içersinde aşırı tüketilen çay ve kahve şekersiz içilse dahi metabolizmayı ağır çalıştırdığından kilo verimine engel olabiliyor. Ihlamur, yeşil çay, kuşburnu vb. bitki çayları içebilirsiniz.

Eşim daha önce 100 kilo idi. Diyetle zayıfladı. Ama şimdi bırakınca aynı kiloya çıktı. Zayıflama tozu ile verilen kilolar alınmaz diyorsunuz. Bunun garantisi var mı? Zayıflama tozunu kaç ay kullanacağız?

Merhaba, dediğimiz gibi tekrar kilo almazsınız. Çünkü ürünlerimizin içerisinde vücuttan su atıcı, idrar söktürücü ya da bağırsakları aşırı çalıştırıcı hiçbir bitki bulunmamaktadır. Ürünlerimizin içeriği tamamen, yağların yakılmasına ve vücuttan atılmasına yönelik bitki ve bitki özlerinden oluştuğundan, ürünü bıraktığınızdan dolayı bir kilo alımı söz konusu olmaz. Zayıflama setimizi istediğiniz kiloya ulaşana kadar kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Vitiligo için önerebileceğiniz bir bitkisel tedavi şekli var mıdır?

Öncelikle geçmiş olsun. Bilindiği gibi vitiligo bir cilt hastalığıdır. Bu bizim alanımız değil ama www.bitkiselsite.com adlı siteden sayın herbalist Tarkan Güveloğlu'na danışmanızı öneriyoruz.

Ben üç aydır rejim yapıyorum. Sadece bir kilo verdim. Ve bu çok moralimi bozdu. Bazı insanlar diyetle neden kilo veremiyor? Ya da diyeti yanlış mı yaptım? Boyum 1.55 olmasına rağmen 75 kiloyum. Kaç kilo vermem lazım? Sizin bitkisel ürünle birlikte diyet yapmam lazım mı?

Sağlık bakımından kilo vermenize engel herhangi bir rahatsızlığınız yoksa, metabolizmanız ağır çalışıyor olabilir. Yaptığınız diyetin yanında muhakkak destekleyici bitkisel bir ürün kullanmakta yarar vardır. Ürünlerimizi düzenli kullanıp tatlı ve hamur işi ürünlerden mümkün olduğunca uzak durursanız sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olacaktır. Gün içersinde aşırı tüketilen çay ve kahve şekersiz içilse dahi metabolizmayı ağır çalıştırdığından kilo verimine engel olabiliyor. Buna da dikkat etmek gerekir. (Çay yerine ıhlamur, yeşil çay, kuşburnu vb. bitki çayları tüketilebilir.)

Boyum 1,75 kilom 78. 28 yaşındayım. Verdiğim kiloları aynen bir ay sonra geri alıyorum. En fazla iki ay zayıf kalabiliyorum. İdeal kilom nedir? Onu elde etmek için bitkisel ürünlerden nasıl faydalanabilirim?

İdeal kilonuz 60-65 kilo arasıdır. En çok karşılaştığımız soru verilen kiloların tekrar geri alınmasıdır. Yaptığınız diyetle ancak ya formunuzu korursunuz ya da bir kaç kilo verebilirsiniz. Fakat bunun yanında bir spor ya da bitkisel bir destekleyici ürün kullanırsanız kalıcı zayıflama elde etmeniz mümkün olacaktır.

Başka şehirden nasıl sipariş alıyorsunuz?

Şehir dışında olmanız problem değil. Merkezimize gelemeyenler için Türkiye'nin her yerine kargo ya da posta yoluyla ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz.

Bundan dokuz ay önce hastaneye yattım ve iki aylık tedaviden sonra çok fazla kilo aldım. Belime de sakıncası dokunacağı için bir an evvel kilolarımı vermem gerekiyor. Zayıflama tozunuz ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bir de gelip kendimiz ürünlerinizi alabiliyor muyuz?

Merhabalar, geçmiş dileklerimizi iletiyoruz. Bel ağrısı ciddi bir rahatsızlıktır. Başlıca nedenlerinden biri aşırı kilolardır. Zayıflama setimizi kullanmanızı tavsiye ederim. Ürünleri düzenli kullanıp tatlı ve hamur işi ürünlerden mümkün olduğunca uzak durursanız sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olacaktır. İnternet adresimizdeki bitki merkezimizin açık adresi ve krokisi mevcuttur. İstediğiniz zaman bize bizzat gelip bitkisel zayıflama ürünü almanız mümkündür.

Ramazan ayında oruç tutuyorum fakat sürekli kilo alıyorum. Kilo almamak için ne yapmalıyım? Sizin ürünlerinizi sahurda kullanabilir miyim?

Elbette kullanabilirsiniz. İftar yemeğinizde orucunuzu su ile açtıktan sonra zayıflama tozunu yoğurtla yiyebilir ve bir 15 dakika bekleyebilirsiniz. 15 dakika sonra iftar yemeğinize başlarsanız, yemekteki yağları yakmak için faydalı olacaktır. (Tabii, hamur işi ve tatlı yemenizi önermiyoruz) Sahurdan önce de yine bir kaşık zayıflama tozunu yoğurda karıştırıp yiyebilir ve 15 veya 20 dakika sonra sahur yemeğine başlayabilirsiniz.

Hem bitki ilaçlarını hem de farklı yöntemleri denememe rağmen bir türlü kilo veremiyorum. Bunun sebebi sizce nedir?

Zayıflamak için hangi bitkileri kullandığınızı bilmediğim için neden zayıflayamadığınız konusunda bilgi veremiyorum. İsterseniz bize nelerle zayıflamayı denediğinizi bildiren daha ayrıntılı bir mail gönderebilirsiniz. Ama şunu söyleyebilirim ki, zayıflama adına her bitkiyi kullanmak doğru değildir. Profesyonel anlayışla ve bilimsel bakış açısıyla hazırlanmış zayıflama setimizi kullanmanızı tavsiye ederim.

Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt
Herbalium Doğal Ürünler Merkezi

False