GeriGökhan Haytoğlu İnatçı Yağlardan Vaser Liposuction İle Kurtulabilirsiniz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnatçı Yağlardan Vaser Liposuction İle Kurtulabilirsiniz

İnatçı Yağlardan Vaser Liposuction İle Kurtulabilirsiniz

"Kişisel özelliklere bağlı olarak vücudun farklı yerlerinde bölgesel yağlanmayla birlikte yağ dokusu birikimi oluşabiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Haytoğlu bazen spor ya da diyetle giderilemeyen bu yağlardan vaser liposuction ile kurtulabilmenin mümkün olduğunu anlattı."

Vaser Liposuction nedir?

Vaser liposuction yağ aldırma yöntemiyle, vücudunuzdaki yağ dokusu kalıcı olarak çıkarılarak vücudunuza belirli bir form kazandırabilmesi mümkün. İnce kanüller yardımıyla yağlı dokunun bulunduğu bölgeye girilerek cilt altına sıvı veriliyor. Vücuda verilen sıvı sayesinde yağ dokusuyla diğer dokular ayrıştırılarak, yağ dokusu homojen bir şekilde vücuttan alınıyor. Bu yöntem ile düz bir karna sahip olmanın yanı sıra, karın bölgenizden alınan fazla yağ hücreleri kalça bölgesine de transfer edilerek 'Brezilya poposu' denilen dik, kalkık ve hatları belirgin bir popo görünümü de elde edilebiliyor.

Normal liposuction'dan farkı nedir?

Vaser liposuction yönteminin normal liposuction uygulamasından farkı, ses dalgalarından yararlanarak yağ dokularının diğer dokulardan ayrıştırılması sağlanmasıdır. Vaser liposuction uygulama yöntemi, kanüllerin yağ dokusunun etrafındaki diğer dokuları (sinir ve kan dokularını) etkilemediği için diğer dokulara herhangi bir zarar vermiyor. Vücuda açılacak üç-dört milimlik kesilerden kanüllerle içeri girilip yüksek frekanslı ses dalgaları verilerek yağ dokularının ayrışması sağlanıyor. Daha sonra yağ dokuları dışarıya çıkarılarak bölgede incelme oluşuyor. İnatçı Yağlardan Vaser Liposuction İle Kurtulabilirsiniz

Erkekler de yaptırıyor

Erkek hastaların da oldukça rağbet ettiği vaser liposuction yöntemi, sportif vücut hatlarına sahip olmak isteyen herkesin başvuracağı bir yöntem. Erkek hastalarda, baklava görünümü de denilen six pack kasları ve göğüs kaslarının ortaya çıkarılarak vücuda atletik bir görünüm kazandırılıyor.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Haytoğlu

https://www.instagram.com/op.dr.gokhanhaytoglu/ 

False