Geriİyi Yaşam Vizyona giren filmler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vizyona giren filmler

Vizyona giren filmler
Abone Olgoogle-news

"Vizyona giren filmlere göz atıp, zevkinize uygun bir filmi hafta sonu planınıza dahil etmek istemez misiniz?"

Kaptan Amerika: Kış Askeri

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.

S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler

Hızlı ve Korkusuz

Gezgin bir yabancı, seyahate çıktığı şehirde bir araba kiralar. Fakat kimin olduğunu bilmediği bu araba yerel polisle başına büyük işler açacak, dahası yozlaşmış emniyet-güç ilişkilerini ortaya çıkartacaktır. Senaristliğini ve yönetmenliğini Mukunda Michael Dewil’ın üstlendiği gerilim türündeki filmin baş rolünde ise 2013 Aralık'ında hayatını kaybeden Paul Walker yer alıyor.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler

Rio 2

Rio 2′de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler

Hayaletli Ev

Lisa 16. yaş gününü 1 günle kaçırır. Ancak sonsuza kadar yaşayacaktır o artık bir ölümsüzdür. Lisa ailesiyle birlikte hayatını kaybetmiştir ancak lisa o günü hergün defalarca tekrar tekrar yaşamaktadır. İlerleyen günlerde Lisa bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar. Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir. Bu katil ölünce, “Haunter” olmuştur; yani yaşayanları ele geçirme yeteneğine sahip güçlü ve kötü bir ruh.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler

Büyük Budapeşte Oteli

İki savaş arasındaki dönemde ünlü bir Avrupa otelinde kapı görevlisi olarak çalışan Gustave H ile lobi görevlisi Mustafa’nın arkadaşlık hikayesine odaklanıyor.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler

Joe

Joe, bahtsız Gary Jones ve sefalet ic¸indeki babasını, bir kereste s¸irketindeki “agˆac¸ zehirleme” ekibine alır. Vurdumduymazlıgˆıyla bilinen Joe, Gary’de farklı bir s¸eyler oldugˆunu hisseder: Kararlılık, bozulmamıs¸lık ve Joe’nun artık inanmadıgˆı bir direnc¸ duygusu. Gary her s¸eyden mahrum kalmıs¸, hayatında bir gu¨n bile okula gitmemis¸tir ama yine de ailesine bakmak, babası canavarlas¸tıgˆında kız kardes¸ini korumak ve daha iyi bir gelecek umuduna tutunmak zorundadır. Joe ve Gary ikisini de geri do¨nu¨lmez bir s¸ekilde degˆis¸tirecek sıradıs¸ı bir bagˆ gelis¸tirirler. Gary, u¨stesinden gelemeyecegˆi gu¨c¸lu¨kte bir tehlikeyle kars¸ı kars¸ıya geldigˆinde Joe’dan yardım ister.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmlerHayat Sana Güzel

İstanbul'un büyük inşaat şirketlerinden birisinin sahibi olan Azmi, Güneydoğu Anadolulu toprak ağası çok zengin bir ailenin oğludur. Doğduğu toprakların geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Güzel eşi ve oğluyla birlikte yolunda giden mutlu bir evliliğe sahiptir. Behiye, eşine sadık, 35-40 yaşlarında havalı bir sarışındır. Anadolu yaşantısından İstanbul şehir yaşantısına Azmi'den daha kolay adapte olmuş cemiyet hayatına karışmıştı ve kocasıyla uyum içinde yaşayan alışveriş meraklısı bir kadındır. Azmi'nin baş edemediği sürekli kabusu "ölüm korkusu "dur. Bu yüzden etrafındaki herkesin hayatını cehenneme çevirir.Tahlil sonucunu öğrenmeye gittiğinde ise 2 aylık ömrü kaldığını öğrenir ve şok geçirir. Kendisine cennet kapılarını açmak için hazırlıklar yapmaya başlar. Etrafındakiler ise ondaki değişikliklere anlam veremez. Sonunda peş peşe hiç ummadığı şekilde gelişen olayların ortasında kalan Azmi'nin hayatı gerçek bir kabusa döner...

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014

Vizyona giren filmler

Kendime İyi Bak

Begüm Birgören, Aslı Tandoğan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün başrollerini paylaştığı "Kendime İyi Bak" 11 Nisan'da sinemalarda!

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2014Vizyona giren filmler


False