GeriAşk Uzatmalı aşklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uzatmalı aşklar

Abone Olgoogle-news

"Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın ayrıldığını sağır sultan bile duydu artık."

Aman nazar değmesin!

Yıllar yılı Hollywood'un örnek çifti olarak gösterilen ve daha kısa bir süre önce çocuk sahibi olmayı düşündüklerini açıklayan Pitt ve Aniston'ın evlilikleri, beşinci yılda sona erdi. ABD'de Irak Savaşı ve Asya'daki tsunami felaketini bile gündemden düşüren bu 'şok' gelişme, ister istemez gözlerin Hollywood'un diğer ünlü çiftlerine çevrilmesine neden oldu. Aşkları genelde pek uzun ömürlü olmayan yıldızların arasında kaideyi bozanlar da var elbette. İşte Hollywood'un bazı uzun soluklu, mutlu beraberlikleri...

Catherine Zeta-Jones & Michael Douglas

Herhalde mutlu Hollywood'un çiftleri deyince akla ilk gelen isimler olan Zeta-Jones ile Douglas, 2000'de evlendi. Douglas çifti iki çocuklu.

Susan Sarondon & Tim Robbins

Her ikisi de ABD'nin Yeşiller Partisi'ne üye ve politik olarak aktif olan oyuncular, 1988 yılından beri birlikte. Evlilik cüzdanları yok ama onun yerine iki çocukları var.

Sarah Jessica Parker & Matthew Broderick

Sex and the City dizisiyle yıldızı parlayan Parker, Broderick ile 1997'de tanıştı, kısa bir süre sonra da dünya evine girdi. Ve son bomba: Parker hamile!

Steven Spielberg & Kate Capshaw

1984 yılında, Indiana Jones serisinin ikinci filmi için bir kadın başrol oyuncu arayan yönetmen Spielberg, seçmelerde sadece başrol oyuncusunu değil, hayat arkadaşı Kate Capshaw'u da buldu. Çocuk sayısı, bir elin parmağı kadar.

Melanie Griffith & Antonio Banderas

'Güzel sarışın', 'yakışıklı İspanyol'u dokuz yıl önce 'kaptığında', Banderas film kariyerine henüz başlıyordu. Bir çocukları olan çift, haklarında çıkan tüm söylenti ve dedikodulara rağmen hâlâ birlikte.

Mel Gibson & Robin Moore

Avustralyalı aktör eşi Robin Moore ile bir evlendirme servisi aracılığıyla tanıştı. Çeyrek asıdır evli olan çiftin çocuk sayısı yedi.

Warren Beatty y& Anette Bening

Sevgili olarak pek de iyi bir üne sahip olmayan Beatty, 1992 yılından bu yana Bening (American Beauty) ile evli.

Tom Hanks & Rita Wilson

Hanks ve Wilson, 1981'de bir film setinde tanıştı. Ancak ilk karşılaşmada yıldızları pek barışmadı. Yolları ikinci kez 1985 yılında kesişti. 1988'de evlenen Hanks ve Wilson, iki de çocuk sahibi oldu.

Kurt Russel & Goldie Hawn

Çoook eski bir ilişki. Russel ve Hawn 1983 yılından bu yana birlikte, çocukları Wyatt Russel, 1986'da dünyaya geldi.

Sean Penn & Robin Wright Penn

Madonna'nın eski eşi Sean Penn ve Robin Wright, 1991 yılında başlayan, meyvesi üç çocuk olan birlikteliklerini, 1996'da resmiyete döktü.

Johnny Depp & Vanessa Paradis

2004'ün en başarılı aktörleri arasında gösterilen Depp, mutluluğu, iki çocuk sahibi olduğu, 1998'de evlendiği Fransız oyuncu/şarkıcı Vanessa Paradis'de bulmuşa benziyor.

False