Geriİyi Yaşam Şifremiz Meğer Doğduğumuz Gün Belirleniyormuş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şifremiz Meğer Doğduğumuz Gün Belirleniyormuş!

Şifremiz Meğer Doğduğumuz Gün Belirleniyormuş!
Abone Olgoogle-news

"İnsanın şifresi bir matematik üzerine kuruludur ve bu şifre doğduğumuz gün oluşur. Peki, şifremiz yaşadığımız hayat ile ya da karşımıza çıkacak olaylar ve kişiler ile de bağlantılı mı? Numeroloji ve İnsanın Şifresi Uzmanı İrem Çukran anlattı."

Hepimiz doğum anında farklı yaşam enerjileri ve renkleri ile dünyaya geldik. Her birimizin hayata bakışı, olaylar karşısındaki tavrı, duygu yoğunlukları farklı olduğu gibi karakter ve kişilik olarak da birbirimizden farklıyız. Kimimiz sinirli, kimimiz sakin, ağırbaşlı ya da çok hareketli. Bazılarımız spora eğilimli, bazılarımız sanata. Hepimiz çeşitli ve renkliyiz. Bununla birlikte, her insanın güçlü ve zayıf yönleri vardır. Hayata bu yönlerimiz ile başlar, ilişkilerimizi kurgularız. Peki güçlü ve zayıf yönlerimizi nasıl tespit ederiz ya da zayıf yönlerimizi nasıl güçlendirir, güçlü yanlarımızı nasıl daha aktif kullanabiliriz?

Şifremiz Meğer Doğduğumuz Gün Belirleniyormuş

Kainatta çok güçlü matematiksel bir sistem vardır. Her şey bir düzen içerisinde ve sistematik işlemektedir. Nasıl kainattaki düzen içerisinde her şey ölçümlenebiliyorsa, insanın şifresi de insan kişiliğini ölçümleme sistemi olarak rakamları, anlamları ve onların enerjilerini kullanır. İnsanın şifresi, kişinin kendisinin farkına varmasını, ikili ilişkilerinin özelliklerini anlamasını, dış dünya ile nasıl bir iletişim kurduğunu, sevdiklerini, sosyal çevresindekilerin farklılıklarını algılamasını ve öğrenmesini, güçlü ve zayıf yönlerini, olaylar karşısında nasıl davranması gerektiği, yaşam yolunda nelere dikkat etmesi gerektiği ve bu yolda karşısına çıkabilecek her türlü zorluk karşısında nasıl başedebileceğini de açıkladığını ifade ediyor.

İNSAN ŞİFRESİ NASIL HESAPLANIR?

Doğum tarihimizde her rakamın kendine ait bir enerjisi vardır ve biz doğduğumuz günün rakamlarının enerjisini taşırız. O yüzden doğum tarihimizin doğru olduğundan tam olarak emin olmalıyız. İnsanın şifresinde, 1 ve 9 arasında bir sayıya ulaşmak için rakamlar toplanır ve her doğum tarihi tek rakama indirilerek hesaplanır. Sadece 11 ve 22 rakamları kendi aralarında toplanmadan yorumlanır. Örneğin; mayıs ayının 5. günü ile mayıs ayının 23. günü aynı rakama (2+3=5) ve aynı gün enerjisine sahiptir. Eğer ayın 7'sinde, 16'sında ya da 25'inde doğduysanız YEDİ'siniz ve 7 rakamının enerjilerine sahipsiniz demektir.

Şifremiz Meğer Doğduğumuz Gün Belirleniyormuş

YAŞAM AKIŞINI BELİRLER

Her rakamın olumlu ve olumsuz tarafları da bulunmaktadır. Rakamların hangi tarafını kullandığınız yaşam akışınızı belirler. Nasıl kararlar verdiği ya da karşılaşacağı zorlukların nasıl üstesinden geleceğinin mesajını da verir. Aşk ilişkilerinde partneriniz ile uyumunuz, iş yaşamınızda yöneticiniz ya da ortağınız ile ilişkileriniz, insanın şifresi ile ölçülebilir bir hal alır. Çocuklarınız ile ilişkileriniz, onların güçlü ve zayıf yanları, hangi alanlarda başarılı olabilecekleri yine insanın şifresi ile ölçümlenebilir. İnsanın şifresi, dünyaya hangi amaç için geldiğimizi ve bu amacı nasıl gerçekleştirebileceğimizi sağlayan bir yöntemdir. Bu sayede, evren ile uyumumuzu kazanabilir, mutlu, sağlıklı ve başarılı olabiliriz.

False